نرخ ذرت برزیل

خرید ذرت روس درجه دو بندر فریدونکنار

ذرت روس درجه یک و دو سالانه در بنادر شمالی وارد می شوند،ذرت روس درجه دو بندر فریدونکنار را می توانید در بازرگانی کهن خرید نمایید.

واردات ذرت از روسیه نسبت به سایر کشورهای دیگر از جمله برزیل یا آرژانتین مقرون به صرفه تر می باشد، کوتاهی مسیر ،حمل و نقل آسان و در دسترس بودن از مزایای ذرت روس است علاوه بر آن نزدیکی بنادر شمالی به تهران و وجود مسیرهای هوایی موجب شده تا بیشتر شرکت های بازرگانی که در تهران هستند تمایل به واردات ذرت روس را داشته باشند .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت روس شامل :

بندر فریدونکنار

بندر نوشهر

بندر امیرآباد

بندر انزلی

انواع ذرت های وارداتی از روسیه دو نوع کیفیت دارند  :

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

مهمترین وجه تمایز های ذرت درجه یک و دو شامل :

زردی دانه

نداشتن شکستگی دانه و یک دست بودن آنها

عدم وجود مواد زائد خارجی از جمله کپک

بسته بندی مناسب

برداشت در زمان مناسب و داشتن رطوبت کافی

ذرتی که معیارهای فوق را نداشته باشد ذرت درجه دو محسوب می شود و قیمت آن نیز کاهش می یابد ولی از نظر ارزش غذایی تفاوت چشمگیری ندارد و تقریبا یکسان است. بسیاری از مصرف کنندگان ذرت ازجمله مرغداران و دامداران در صورت نبودن ذرت درجه یک در بازار و یا بالابودن قیمت آن در بازار  از ذرت درجه دو استفاده می کنند .برای بسیاری از مصرف کنندگان هم تهیه ذرت درجه دو یا درجه یک نیز تفاوت زیادی ندارد . خرید ذرت روس برای بسیاری از مشتریان از لحاظ هزینه حمل و نقل مقرون به صرفه بوده و معمولا با توجه به میزان مصرف سالانه خود ، محصول را به صورت عمده خریداری می کنند. شرکت بازرگانی کهن با فروش مستقیم و فراهم نمودن شرایط مساعد برای مشتریان گرامی تاکنون توانسته، رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید و کمک شایانی در کاهش هزینه ها داشته باشد.

مشتریان محترمی که قصد خرید ذرت روس را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس برقرار نمایند .