خرید ذرت روس دامی

خرید ذرت روس دامی

روسیه مهمترین کشور وارد کننده ذرت از نوع دامی است. ذرت روس دامی سالانه با حجم زیادی در بنادر شمالی کشور وارد شده و به سایر استانهای دیگر توزیع می شود .

ذرت یکی از دانه های پر مصرف بعد از گندم و برنج است که فراورده های زیادی هم دارد ، ذرت دامی نقش مهمی در تامین خوراک دام و طیور دارد .

ذرت گونه های متفاوتی دارد که دو نوع آن در جهان بیشترین مصرف را دارد :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

بیشتر واردات ذرت به کشور از نوع دامی و جهت تولید انواع فراورده ها و تامین خوراک دام و طیور است . مهمترین وجه تمایز ذرت دامی و ذرت غیر دامی، در میزان رطوبت و زمان برداشت آن است . ذرت دامی نسبت به ذرت غیر دامی سفت تر ، رطوبت کمتر و نشاسته بیشتری دارد .

استفاده از ذرت دامی نه تنها برای خوراک دام بلکه مصرف غیرمسقیم انسانی نیز دارد .

انواع فراورده های ذرت دامی عبارت است از :

آرد

روغن

نشاسته

ترتیلا و ….

میزان مصرف ذرت ،علاوه بر دامداری ها و مرغداری ها به کارخانه ها نیز مربوط می شود . درواقع خرید ذرت روس دامی یا سایر محصولات از کشورهای دیگر به میزان مصرف در کشور وابسته است .

واردات ذرت دامی از کشورهای مختلفی به ایران انجام می شود :

روسیه

برزیل

آرژانتین

رومانی

اکراین

صبرستان

مشتریان محترم می توانند جهت تهیه ذرت دامی به شرکت کهن ترید مراجعه حضوری یا تلفنی نموده و مشاوره لازم را از کارشناسان فروش دریافت نمایند . لطفا جهت برقراری ارتباط به صفحه تماس با ما، مراجعه نمایید .

همچنین جهت دریافت اخبار بروز خوراک های تکمیلی خارجی و داخلی و قیمت های بروز آن می توانید از طریق لینک، عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شوید .