خرید ذرت روس دامی بندر

خرید ذرت روس دامی بندر

واردات خوراک دام علاوه بر ذرت روس، انواع کنجاله ها را نیز شامل می شود.خرید انواع خوراک های دامی بندر های شمالی در شرکت کهن ترید انجام می شود .

تامین خوراک دام و طیور با قیمت ارزان و با کیفیت خوب برای دامداران و مرغداران و همچنین برای پرورش آبزیان ، یکی از مهمترین دغدغه ها بشمار می رود .شرکت کهن ترید برای مشتریان محترم شرایط مساعدی را فراهم نموده تا خرید مطمئن و با کیفیتی داشته باشند . با افزایش پرورش دام ، طیور و آبزیان ، نیاز به واردات خوراک در هر سال رشد چندبرابری  داشته است. ذرت روس دامی تنها بخشی از واردات خوراک دام به کشور است .

به طورکلی دو نوع ذرت در بازار وجود دارد:

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

جنس دانه ذرت دامی سفت بوده و زمان برداشت آن با ذرت غیر دمی متفاوت است . رطوبت کمتر و نشاسته بیشتر داردو کابردهای متفاوتی دارد  . در مقایسه با ذرت غیر دامی می توان گفت در نوع غیر دامی زمان برداشت زودتر است ، رطوبت بیشتر دارد و دانه نرم تری دارد و کاربرد آن محدود تر است.

مهمترین کاربردهای ذرت دامی شامل :

تامین خوراک دام و طیور

آرد ذرت

نشاسته ذرت

ترتیلا

روغن

ذرت غیردامی صرفا برای استفاده انسانی است و مستقیما در غذا به صورت کبابی ، بخارپز یا آبپز استفاده می شود .

ذرت روس دامی در بازار ایران قابل دسترس تر است و هزینه بار کمتری نسبت به ذرت سایر کشورها دارد . روسیه در آسیای شمالی مهمترین کشور تولید کننده ذرت انبوه در منطقه است. واردات ذرت روس به ایران در سالهای اخیر به بیش از 4 برابر رسیده است .

مشتریان گرامی مخصوصا صاحبان مشاغل دام ، طیور و آبزیان لازم است اطلاعات خود را در زمینه خوراک دام  ازجمله خوراک های تکمیلی بالابرده و با کلیه محصولات داخلی و خارجی، آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند مدیریت بیشتری برروی تامین خوراک و هزینه های آن داشته باشند ، پیشنهاد شرکت کهن ترید به مشتریان گرامی این است که علاوه بر مطالعه دقیق مطالب سایت ، در کانال تلگرام کهن ترید نیز عضو شوید تا در جریان آخرین اخبار مربوط به این حوزه قرار بگیرید .

همچنین برای اطلاع از قیمت خرید ذرت روس دامی بندر ، می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با مشاوران فروش تماس حاصل نمایید .