خرید ذرت روس دامی بندر فریدونکنار

خرید ذرت روس دامی بندر فریدونکنار

واردات ذرت از روسیه فقط در بنادر شمالی انجام می شود. خرید ذرت روس دامی بندر فریدونکنار با بهترین کیفیت و در سریع زمان ممکن در شرکت کهن ترید امکان پذیر است .

واردات ذرت، سالانه در حجم بسیار زیاد و ورود این محصول در بنادر شمالی و هم در بنادر جنوبی انجام می شود. تامین نیاز کشور به ذرت مخصوصا از نوع دامی فقط از طریق واردات انجام می شود .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

روسیه

رومانی

صبرستان

اکراین

با توجه به حجم بالای واردات ذرت به بنادر ، از حداکثر ظرفیت بنادر جنوبی و شمالی برای ذخیره سازی کالا استفاده می شود .

بنادر شمالی کشور علاوه بر فریدونکنار ، انزلی ، نوشهر و امیرآباد نیز دریافت کننده ذرت دامی از روسیه هستند. بندر فریدونکنار

در استان مازندران از سال 1386 تا کنون، فعال در زمینه واردات و صادرات کالاست و با گسترش امکانات دریایی و خشکی رونق زیادی به خود گرفته است .

نیاز کشور به ذرت غالبا از نوع دامی است ،واردات ذرت روس دامی ، سالانه با توجه به میزان تقاضا متفاوت است . با توجه به اینکه کاشت ذرت دامی در کشور به اندازه کافی انجام نمی شود و یا به دلیل نیاز به آب فراوان و شرایط آب و هوایی خاصی که دارد به مرحله تولید نمی رسد واردات این محصول جزو لاینفک کالاهای وارداتی است .

انواع زیادی از ذرت در جهان تولید می شود که دو نوع آن بیشترین تولید ، کاربرد و فراورده را دارد :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

ذرت دامی مخصوص مصرف دام و طیور است ولی از فرآورده های جانبی آن در صنایع غذایی و برای خوراک انسان نیز انسان می شود .

انواع فراورده های ذرت دامی عبارت است از :

آرد

نشاسته

روغن

ترتیلا

پفیلا و..

مهمترین تفاوت بین ذرت دامی و ذرت غیر دامی ، میزان رطوبت آنهاست. در ذرت دامی نشاسته بیشتری وجود دارد و رطوبت آن بسیار کمتر است.

ذرت به دلیل برخورداری از کاروتن (نوعی ترکیب آلی آلکنیئ که رنگدانه های نارنجی دارد ) بر روی گوشت و زردی تخم مرغ بسیار موثر است .

مشتریان محترمی که تمایل به دریافت ذرت روس دامی از بندر فریدونکنار دارند می تواند با کارشناسان فروش این حوزه در شرکت کهن ترید تماس حاصل نموده و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.