خرید ذرت برزیل زود بارشو

خرید ذرت برزیل زود بارشو

برزیل یکی از کشورهای تولید کننده انبوه ذرت و وارد کننده به ایران است،خرید ذرت برزیل زود بارشو با کیفیت مرغوب طی سال در شرکت بازرگانی کهن امکان پذیر است.

ذرت بعد از گندم و برنج مهمترین و پرکاربردترین غلات بشمار می رود و فراورده های متعدد آن به ارزش و اهمیت این دانه افزوده است .

ذرت شرایط تولید نسبتا سختی دارد و تولید آن در همه کشورها مقرون به صرفه نیست و اغلب از طریق واردات تامین می شود . ایران به لحاظ برخورداری از شرایط غالب گرمسیری جزو کشورهایی است که تولید ذرت به صورت انبوه انجام نمی شود و تامین ذرت کشور از طریق واردات کشورهای دیگر انجام می شود .

ذرت آفت های زیادی دارد و شرایط تولید آن نسبت به سویا سخت تر است، نیاز به آب فراوان دارد و زمان برداشت و نحوه آن بسیار حائز اهمیت است .

ذرت انواع متفاوتی دارد که دو نوع آن در سراسر دنیا بیشترین مصرف را دارد :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

بیشترین میزان واردات ذرت به کشور ذرت دامی است و همچنین بیشترین مصرف در بخش تامین خوراک دام و طیور است ، البته از ذرت دامی در کارخانه ها برای تولید انواع فراورده ها ازجمله روغن ، آرد ذرت و …. نیز استفاده می شود .

مصرف کنندگان به دو صورت می توانند سفارش خود را دریافت کنند:

زودبارشو

دیربارشو

در صورتی که مشتریان تمایل به تهیه ذرت برزیل زودبارشو را داشته باشند می توانند محصول را در سریع ترین زمان ممکن و بدن فوت وقت ولی با هزینه حمل و نقل بیشتر دریافت کنند .

شرکت بازرگانی کهن علاوه بر واردات خوراک دام و طیور ،به تولید داخلی و صادرات به کشورهای همسایه نیز پرداخته است . مشتریان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط خرید ذرت برزیل زودبارشو و همچنین سایر خوراک های تکمیلی به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و با کارشناسان فروش تماس حاصل نماید . کارشناسان مجری در واحد فروش آماده پاسخگویی به سوالات عزیزان در ساعات اداری می باشند .