خرید ذرت برزیل زودبار

خرید ذرت برزیل زودبار

برای مشتریانی که ضرورت برای دریافت سریع و به موقع کالا دارند خرید ذرت برزیل زودبار مناسب تر است . ذرت برزیل تنها در بنادر جنوبی وارد و به سایر سایر استانها ارسال می شود

برزیل در آمریکای جنوبی بیشترین حجم ارسال ذرت به ایران نسبت به کشورهای اطراف خود را دارد . ایران به دلیل عدم تامین ذرت کافی مخصوصا ذرت دامی از واردات کشورهای دیگر استفاده می کند . ذرت به دلیل آفت ها و شرایط خاص کاشت و برداشت و نیاز به آب فراوان سازگاری با تمام مناطق را ندارد . از این رو کشورهایی که زمینه مساعدی برای کاشت ذرت دارند به صورت انبوه به تولید آن پرداخته و صادر می کنند .

خرید ذرت برزیل زودبار معمولا در اغلب ماه های سال امکان پذیر است و با توجه به میانگین مصرف سالانه ذرت سالانه وارد و انبارها با شرایط لازم ذخیره می شود. اغلب مشتریان تمایل دارند ذرت را به صورت زودبار خریداری کنند تا اطمینان بیشتری در زمان رسیدن و سلامت دانه داشته باشند .

مشتریان محترم جهت اطلاع از نحوه ثبت سفارش و خرید ذرت برزیل زودبار لطفا با کارشناسان واحد فروش از طریق صفحه تماس با ما ، تماس حاصل نمایند ، همچنین در صورت تمایل می توانند برای آشنایی بیشتر با سایر محصولات خواراک دامی داخلی و خارجی ،در کانال تلگرام شرکت عضو شوند .