ذرت برزیل

خرید ذرت برزیل درجه یک

قیمت ذرت برزیل

خرید ذرت برزیل درجه یک


خرید ذرت برزیل درجه یک

ذرت برزیل و سایر کشورهای تولید کننده، دو نوع ذرت را در بازار عرضه می کنند . خرید ذرت برزیل درجه یک متقاضیان بیشتری دارد و قیمت آن هم بالاتر است .

در مقایسه  ذرت برزیل درجه یک و دو از لحاظ کیفیت و مرغوبیت ، ذرت درجه یک قیمت بالاتری دارد ولی در مقایسه با ارزش غذایی تفاوت چشمگیری ندارند .ذرت برزیل تنها در بنادر جنوبی وارد می شود و دلیل آن هم صادرات کالا از راه کشتی و تخلیه آن در این بنادر است .

مهمترین معیارهای سنجش کیفی ذرت عبارت است از :

زردی دانه

وجود  رطوبت کافی

عدم شکستگی دانه در بسته بندی

نداشتن کپک و سایر مواد زائد خارجی در بسته بندی

همانطور که گفته شد ارزش غذایی در ذرت درجه یک و دو یکسان است و در بسیاری ا ز مواقع که عدم دسترسی به ذرت درجه یک وجود دارد از نوع درجه دو استفاده می شود و قیمت کمتری نیز دارد . کلیه دامداران و مرغداران و حتی کارخانجات تولید فراورده های ذرت حداقل یک بار از ذرت درجه دو استفاده نموده اند .

بیشتر واردات کالا مخصوصا خوراک دام و طیور ازجمله ذرت و سویا در بندر امام خمینی انجام می شود .شرکت های بازرگانی زیادی از استانهای مختلف در این بندر فعالیت دارند و با توجه به میزان ثبت سفارش و مقدار مصرف سالانه  این محصول را از برزیل یا سایر کشورها وارد می کنند .

سایر کشورهای وارد کننده ذرت عبارت است از :

روسیه

آرژانتین

رومانی

اکراین

صبرستان

واردات کالای کلیه کشورهای ذکر شده  به غیر روسیه در بنادر جنوبی تخلیه می شوند و واردات کالا از روسیه در بنادر شمالی و دلیل آن هم ارتباط این دو کشور از طریق دریای خزر می باشد .

مصرف کنندگان می توانند به صورت مستقیم و بدون واسطه با مراجعه به شرکت بازرگانی کهن ترید ذرت مورد نیاز را به صورت کلی یا جزئی تهیه نمایند . برای اطلاع از نحوه خرید

ذرت برزیل درجه یک و قیمت دقیق آن با مراجعه به صفحه تماس با ما، می توانید با کارشناس فروش در تماس باشید .