خرید ذرت برزیل درجه یک بندر

خرید ذرت برزیل درجه یک بندر

خرید ذرت برزیل درجه یک بندر و همینطور سایر محصولات خوراک دام و طیور در شرکت کهن ترید با مناسب ترین قیمت به صورت جزئی و کلی برای مشتریان محترم فراهم است .

برزیل تنها بخشی از واردات ذرت به ایران است . با توجه به نیاز ذرت به آب فراوران و آفاتی که دارد کاشت آن مخصوصا از نوع دامی در ایران مقرون به صرفه نمی باشد و تامین آن ملزم به واردات از سایر کشورهای دیگر می باشد .

کشورهای واردکننده ذرت به ایران عبارتند از :

روسیه

برزیل

آرژانتین

رومانی

اکراین

صبرستان

واردات ذرت به ایران بر اساس میزان مصرف سالانه و با حجم بسیار زیادی انجام می شود . ذرت در میان غلات بعد از گندم بیشترین مصرف و کاربرد را دارد . کشور های تولید کننده ذرت ، از نظر کیفیت ،دو نوع ذرت را در بازار جهانی عرضه می کنند .

انواع ذرت با توجه به نوع کیفیت عبارت است از :

درجه یک

درجه دو

بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی ارزش غذایی ذرت درجه یک و درجه دو، تفاوت چندانی میان این دو وجود ندارد. ذرت درجه دو به دلیل پایین بودن کیفیت آن ،قیمت پایین تری نسبت به درجه یک دارد و در صورت عدم دسترسی به ذرت درجه یک ، از این نوع ذرت به کرات استفاده می شود .

شرکت بازرگانی کهن ترید علاوه بر واردات ذرت برزیل درجه یک و درجه دو  و همینطور سویا  و انواع کنجاله های آن از کشورهای دیگر، خوراک های تکمیلی دیگری نیز تولید و به کشورهای همسایه صادر می کند .

مشتریان محترمی که تمایل به خرید ذرت برزیل درجه یک بندر را دارند می توانند با مراجعه به کارشناسان فروش شرکت کهن ترید ، ذرت مورد نیاز را به صورت جزئی یا کلی تهیه نمایند و همچنین از مشاوره قبل از خرید نیز برخوردار شوند . جهت برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .