خرید ذرت برزیل درجه یک بندر امام

خرید ذرت برزیل درجه یک بندر امام

خرید ذرت برزیل درجه یک بندر امام  با توجه به افزایش تقاضا در طی سال امکان پذیر است ولی خرید در شش ماهه اول سال مناسب تر است.

ذرت برزیل درجه یک با توجه به اینکه از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است افزلیش قیمت بیشتری نسبت به درجه دو دارد و مشتریانی که به صورت عمده خریداری و در انبار ذخیره میکنند مرغوبیت و سالم بودن دانه ها می تواند عمر نگهداری دانه را افزایش دهد . کاربردها و فراورده های متعدد ذرت موجب شده تا این دانه یکی از مهمترین پایه های اقتصادی برای تولید کنندگان انبوه ذرت شود. می توان گفت نیمی از نیاز کشور به ذرت برای تامین  خوراک دام و طیور استفاده می شود . به دلیل مهم بودن این دانه در رشد ،حتی در پرورش و تکثیر آبزیان نیز مورد استفاده قرار گرفته است .

بندر امام یکی از بندرهای مهم و اصلی برای واردات ذرت است . بندر امام خمینی با برخورداری از امکانات خوب دریایی و وسعت انبارهای ذخیره کالا بیشتر حجم واردات را به خود اختصاص داده است . خرید ذرت برزیل درجه یک بندر امام در طی سال بسیار پر رونق است .

به کلیه مشتریان محترم پیشنهاد می شود در صورت تمایل به اطلاع از اخبار بروز محصولات دامی ، با مراجعه به صفحه تماس با ما ، عضو کانال تلگرام شرکت شوند و هچنین در صورت لزوم می توانند با کارشناسان فروش در تماس باشند