قیمت ذرت برزیل

خرید ذرت برزیل بندر امام

خرید ذرت برزیل بندر امام

واردات ذرت برزیل معمولا در بندر امام انجام می شود . خرید ذرت برزیل از این بندر با کیفیت مرغوب در شرکت کهن ترید  فراهم می باشد .

برزیل یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده ذرت انبوه در آمریکای جنوبی است و صادرات این محصول به کشورهای زیادی از جمله ایران انجام می شود .

ذرت در میان غلات بعد از برنج و گندم پرمصرف ترین و از نظر تنوع فرآورده در درجه اول قرار دارد . ارزش و اهمیت این دانه در صنعت غذایی امروز بسیار زیاد است و بیشترین کاربرد آن برای تامین خوراک دام و طیور و تولید روغن می باشد .

ذرت انواع زیادی دارد که دو نوع آن در سراسر دنیا بیشترین مصرف را دارد :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

بیشتر واردات ذرت به ایران از نوع دامی است . با افزایش مصرف محصولات گوشتی و لبنی دامداری ها و مرغداری های مکانیزه  نیز افزایش می یابد و برای تامین خوراک دام و طیور نیاز به دانه های غنی از پروتئین ، چربی و …. می باشد که بر روی رشد حیوان نیز موثر باشد .

ذرت دامی نسبت به ذرت غیر دامی در میزان رطوبت ، نشاسته و زمان برداشت متمایز هستند .

شرکت بازرگانی کهن ترید  با سابقه درخشان در حوزه واردات و صادرات خوراک دام  انواع محصولات  خوراک دام را در کیفیت  درجه یک و دو  و با مناسب ترین قیمت  به فروش می رساند ، مشتریان  محترم می توانند برای خرید ذرت برزیل  به  صورت جزئی  یا کلی   سفارش خود را ثبت نموده و در موعد مقرر دریافت نمایند .

همچنین مشتریان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات کاملتر از  قیمت خرید ذرت برزیل  در ساعات اداری با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند . کارشناسان مجرب در این حوزه آماده پاسخگویی به سوالات  عزیزان می باشند .

لطفا جهت برقراری ارتباط، به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .