خرید بی واسطه ذرت روس فوری بار بندر فریدونکنار

خرید بی واسطه ذرت روس فوری بار بندر فریدونکنار

روسیه یکی از مهمترین کشورهای واردکننده ذرت به ایران است.خرید بی واسطه ذرت روس فوری بار بندر فریدونکنار با کیفیت مرغوب در شرکت بازرگانی کهن فراهم می باشد .

واردات ذرت در مقایسه با سایر کالاهای وارداتی سهم زیادی را به خود اختصاص داده است و سالانه چندین هزار تن در بنادر جنوبی و شمالی از سایر کشورها وارد می شود . واردات ذرت اغلب از نوع دامی می باشد که برای تامین خوراک دام و طیور و همچنین برای استفاده کارخانه ا از قبیل تولید روغن و سایر فراورده ها استفاده می شود .

مرغداران و دامداران جهت تامین خوراک دام و طیور از خوراک های متفاوتی استفاده می کنند، با توجه به مکانیزه شدن پرورش دام و طیور ناگزیر به استفاده خوراک های صنعتی ازجمله دان های آماده و غنی شده و یا دانه ایی مثل ذرت ، سویا و غیره هستند. برای پرورش و رشد دام و انواع طیور پروتئین ، چربی و نشاسته یکی از مهمترین مواد اصلی هستند که در جیره های غذایی باید گنجانده شود .

شرکت بازرگانی کهن با سابقه مفید و درخشان در تولید و واردات این خوراک ها در تلاش است تا شرایط مساعدی را برای صاحبان این مشاغل جهت تامین خوراک فراهم نماید . مشتریان میتوانند برای خرید بی واسطه ذرت روس به شرکت بازرگانی کهن مراجعه نمایند و سفارش خود را به صورت جزئی یا کلی ثبت نمایند .

واردات روسیه فقط در بنادر شمالی انجام می شود، تنها راه ارتباطی برای واردات و صادرات بین روسیه و ایران ،دریای خزر است.

با توجه به حجم زیاد واردات ذرت از روسیه معمولا از حداکثر ظرفیت بنادر تجاری شمالی برای پهلوگیری کشتی ها استفاده می شود و پس از تخلیه آماده بارگیری برای ارسال به سایر استانها می شود که این کار به دو روش با توجه به درخواست مشتری انجام می شود .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت روس شامل :

فریدونکنار

امیرآباد

انزلی

نوشهر

نحوه ارسال کالا به مقصد مشتری به دو صورت امکان پذیر است :

فوری بار

دیربار

مشتریان می توانند برای خرید بی واسطه ذرت روس از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن تماس حاصل نموده و محصول مورد نیاز را بر اساس نیاز سالانه ،کلی یا جزئی به صورت فوری بار از بندر فریدونکنار تهیه نمایند .