خرید بی واسطه ذرت روس زود بار بندر نوشهر

واردات ذرت از روسیه فقط در بنادر شمالی انجام می شود،خرید بی واسطه ذرت روس زود بار بندر نوشهر در شرکت بازرگانی کهن برای مشتریان، طی سال فراهم می باشد

بیشتر مشتریان ذرت روس در استانهای شمالی کشور هستند. خرید ذرت روس نسبت  به ذرت بنادر جنوبی  از نظر هزینه حمل و نقل کمتر و  مقرون به صرفه تر است .

بنادر دریافت کننده  ذرت روس شامل :

بندر فریدونکنار

بندر نوشهر

بندر امیرآباد

بندر انزلی

بندر نوشهر در استان مازندران از سال 1318 تا کنون در حال فعالیت تجاری می باشد و حدود 5 میلیون تن ظرفیت پذیرش کالا دارد . این بندر به واسطه نزدیک بودن با تهران شرکت های بازرگانی زیادی را به خود جذب کرده است .

وجود واسطه در هر بازاری  موجب افزایش قیمت  کالا می شود و مصرف کننده متحمل به پرداخت هزینه گزاف می باشد . شرکت بازرگانی کهن مفتخر است  تا با فراهم نمودن شرایط  مساعد برای خرید بی واسطه ذرت برای مشتریان،  کمک شایانی در مدیریت هزینه های عزیزان داشته باشد .

ثبت سفارش  و دریافت کالا  برای مشتریان به دو روش انجام می شود :

زودبار

دیربار

درصورتی که مشتریان بخواهند کالای خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند می توانند سفارش خود را به صورت زودبارشو ثبت نمایند . مدت زمانی که برای زودبارشو جهت بارگیری صرف می شود کمتر از دیربارشو می باشد و اتلاف وقت کمتر است ، هزینه حمل و نقل در زودبارشو  بیشتر از دیربارشو است  و مزیت آن در ارسال سریع  است.

مشتریان عزیز برای خرید بی واسطه ذرت می توانند به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند  اطلاعات لازم را کسب نمایند . همچنین می توانند در صورت تمایل به آشنایی با سایر محصولات و   خوراک های تکمیلی عضو کانال تلگرام شرکت شوند.