خرید بی واسطه ذرت روس درجه دو بندر

خرید بی واسطه ذرت روس درجه دو بندر

تهیه ذرت با کیفیت و البته با قیمت مناسب ، مخصوصا برای دامداران و مرغداران یکی از مهمترین دغدغه هاست. خرید بی واسطه ذرت می تواند کمک شایانی برای این مشاغل باشد .

وجود واسطه ها در هر بازاری هزینه گزافی برای مشتری می تواند به همراه داشته باشد . شرکت کهن ترید با فراهم نمودن شرایط مناسب جهت تامین خوراک دام و طیور ، توانسته است خوراک دام و طیور با کیفیت و با قیمت مناسب مورد نیاز مشتریان گرامی را عرضه نماید .

فروش مستقیم وحذف واسطه ها ، برای مشتریان مطمئن تر می باشد و نیاز به پیگیری جهت دریافت به موقع کالا کمتر خواهد شد .

شرکت کهن ترید از چندین کشور برای واردات خوراک دام و طیور استفاده می کند که عبارت اند از :

روسیه

برزیل

رومانی

صبرستان

اکراین

راه ارتباطی کشور روسیه برای صادرات کالا به ایران از طریق دریای خزر و کشتی می باشد که بیشتر بنادر شمالی ایران با توجه به  داشتن امکانات مناسب رفاهی و دریایی ، ظرفیت دریافت و ذخیره  ذرت وارداتی را دارند .

بنادر شمالی تجاری که ذرت وارداتی را دریافت می کنند شامل :

نوشهر

انزلی

امیر آباد

فریدون کنار

کلیه کشورهای تولید کننده انبوه ذرت از جمله روسیه ، دو نوع درجه کیفی ذرت را در بازار عرضه می کنند که ذرت درجه دو کاهش قیمت بیشتری نسبت به درجه یک دارد .

مشتریان محترم برای خرید بی واسطه ذرت می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و از شرایط موجود برای خرید مطلع شوند ، همچنین در صورت تمایل به آشنایی با کلیه محصولات تکمیلی دیگر برای تامین خوراک دام و طیور ، می توانند با عضویت در کانال رسمی کهن ترید در جریان کلیه اخبار به روز این حوزه قرار بگیرند .