خرید بی واسطه ذرت روس دامی بندر

خرید بی واسطه ذرت روس دامی بندر

ذرت روس دامی،یکی از محبوب ترین محصول در میان بازرگانان تهرانی است، مشتریان می توانند خرید بی واسطه ذرت از بندر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در شرکت کهن ترید انجام دهند .

ذرت دامی یکی از محصولات پرفروش برای تامین خوراک دام است که واردات آن به کشور در بنادر شمالی و جنوبی، سالانه به بیش از چند هزار تن می رسد . ذرت دامی علاوه بر استفاده برای خوراک دام کاربرد های دیگری نیز در کارخانه ها دارد .

ذرت بعد از گندم و برنج مهمترین غله در دنیا محسوب می شود . ذرت انواع مختلفی دارد که دو نوع آن در دنیا شناخته شده است که کاربرد و مصرف زیادی دارد و بیش تر از انواع دیگر آن تولید می شود .

مهمترین انواع ذرت شامل :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

ذرت غیر دامی مصرف محدود تری دارد و صرفا جهت استفاده انسانی در غذا آن هم به شکل کبابی، کنسرو یا بخارپز می باشد.

ذرت دامی کاربردهای بیشتری نسبت به غیر دامی دارد که تامین خوراک دام و طیور تنها بخشی از آن است که خود سهم بسیار زیادی را در واردات شامل می شود .

ذرت دامی در کارخانه ها برای تولید فراورده های زیادی استفاده می شود که شامل :

آرد ذرت

روغن ذرت

نشاسته و …

خرید بی واسطه ذرت برای مشتریان یکی از دغدغه های مهم است که بتوانند بدون پرداخت هزینه گزافتر ، ذرت مورد نیاز را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه نمایند . شرکت کهن ترید برای رفاه مشتریان عزیز این امکان را فراهم نموده تا با خرید بی واسطه ذرت یا هر محصول دیگر اعم از داخلی یا خارجی ، کمک شایانی در مدیریت هزینه ها داشته باشد و همچنین محصول خریداری شده را به صورتی تضمین شده در کیفیت و مدت زمان ارسالی دریافت نمایند .

مشتریان محترم هم اکنون می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی از شرایط خرید بی واسطه ذرت روس دامی بندر به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و از طریق شماره تماس های درج شده در ساعات ادرای با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .