خرید بی واسطه ذرت برزیل زودبار بندر

خرید بی واسطه ذرت برزیل زودبار بندر

ذرت کالای ثابت وارداتی به ایران است.شرکت کهن ترید با فروش مستقیم این امکان را فراهم نموده تا مشتریان خرید بی واسطه ذرت برزیل زودبار بندر را با قیمت مناسب انجام دهند.

ذرت برزیل سهم زیادی بین سایر کالاهای اساسی وارداتی به خود اختصاص داده است ،کالاهای وارداتی از برزیل از طریق آبهای آزاد وارد بنادر جنوبی شده و در آنجا تخلیه بار انجام می شود .

بندر امام بزرگترین و فعالترین بندر تجاری کشور است که بیشتر واردات و صادرات کالا در آنجا انجام می شود که پس از تخلیه بار و کنترل کالا به سایر استانها توزیع می شود .

حمل و نقل و ارسال بار به مقصد مشتری به دو صورت انجام می شود :

زودبار

دیربار

در حمل و نقل بصورت فوری بار همانطور که از نامش پیداست ، کالا در سریع ترین زمان  ممکن بارگیری شده و به مقصد مشتری ارسال می شود ولی در دیربار مدت زمان بیشتری صرف بارگیری و ارسال می شود و حدلقل بین دو الی یک ماه به طول می انجامد و هزینه حمل و نقل آن نیز نسبت به زودبار کمتر است .

وجود واسطه ها در هر بازاری ازجمله کالا یا خدمات برای مشتری می تواند هزینه گزافی بدنبال داشته باشد ، شرکت کهن ترید در تلاش است تا با عرضه مستقیم انواع خوراک دام و طیور به مشتریان گرامی شرایط خرید بی واسطه ذرت برزیل را فراهم نماید تا مشتریان بتوانند محصول مورد نظر را به صورت عمده یا جزئی با مناسب ترین قیمت تهیه نمایند .

مشتریان محترم می توانند برای خرید بی واسطه ذرت داخلی یا خارجی و همچنین سایر خوراک های تکمیلی با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید در تماس بوده و اطلاعات لازم را کسب نمایند . برای برقراری ارتباط می توانید به صفحه تماس با ما، مراجعه نمایید و همچنین در صورت تمایل عضو کانال تلگرام کهن ترید شوید .