خرید بی واسطه ذرت برزیل زودبارشو بندر امام

خرید بی واسطه ذرت برزیل زودبارشو بندر امام

ذرت برزیل در بازار ایران به دلیل مرغوبیت، محبوبیت زیادی دارد. خرید بی واسطه این محصول به صورت زودبارشو از بندر امام در شرکت کهن ترید امکان پذیر است .

برزیل یکی از کشورهای تولید کننده ذرت در آمریکای جنوبی است و شرایط آب وهوا و خاک مناسب این کشور با تولید ذرت بسیار سازگار است . ذرت نیاز به آب فراوان و آب و هوای معتدل دارد و کشورهایی که از این شرایط برخوردار هستند این محصول را به صورت انبوه تولید کرده و به سایر کشورهای دیگر نیز صادر می کنند .

وجود واسطه ها در هر بازاری موجب افزایش قیمت آن محصول می شود و مصرف کننده می بایست هزینه بیشتری برای تهیه کالای مورد نظر پرداخت نمایند درصورتی که با حذف واسطه ها مصرف کننده می تواند علاوه بر اطمینان از خرید خود از نحوه ارسال ، کیفیت محصول و دریافت در موعد مقرر ، با قیمت مناسب نیز محصول را خریداری نماید .

ذرت یکی از محصولات پر مصرف و پرکاربرد است که واردات آن در طی سال با توجه به حجم نیاز کشور مکرر انجام می شود . خرید بی واسطه ذرت در شرکت کهن ترید کمک شایانی به مصرف کنندگان مخصوصا دامداران و مرغداران عزیز است ، تهیه خوراک برای آنها با قیمت و کیفیت مناسب جزو مهمترین دغدغه ها به شمار می رود .

حمل و نقل کالا به مقصد مشتری به دو صورت انجام می شود :

زودبارشو

دیربارشو

تفاوت حمل و نقل کالا به روش های یاد شده در زمان بارگیری آنهاست و قیمت های متفاوتی دارند . در صورتی که مشتری تمایل به دریافت محصول خود در سریع ترین زمان ممکن را دارد می تواند سفارش خود را به صورت زودبارشو ثبت نماید . ارسال به صورت زودبارشو نسبت به دیربارشو گران تر است .

مشتریان گرامی می توانند برای خرید بی واسطه ذرت برزیل به صورت زودبارشو از بندر امام به شرکت کهن ترید مراجعه فرمایند و قبل از خرید از مشاوره کارشناسان فروش بهره مند شوند . برای برقراری ارتباط با شرکت کهن ترید لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .