خرید بی واسطه ذرت برزیل درجه یک

خرید بی واسطه ذرت برزیل درجه یک

خرید بی واسطه خوراک دام برای مصرف کنندگان عمده یا جزئی بسیار حائز اهمیت است ، شرکت کهن ترید این امکان را جهت تهیه ذرت برزیل درجه یک برای مشتریان عزیز فراهم نموده است .

برزیل یا سایر کشورهای تولید کننده انبوه ، دو نوع ذرت را از نظر کیفی در بازار عرضه می کنند:

درجه یک

درجه دو

ذرت درجه یک به دلیل برخورداری از  فاکتورهای مطلوب نسبت به درجه دو از افزایش قیمت بیشتری برخوردار است و متقاضی بیشتری هم دارد . خرید بی واسطه ذرت یا همچنین سایر خوراک های تکمیلی برای مصرف کنندگان مخصوصا دامداران بسیار مقرون به صرفه است. یکی از مهمترین ویژگی های خرید بی واسطه ذرت این است که مشتریان هزینه گزافی برای خرید پرداخت نمی کنند و اطمینان دریافت محصول در صحت و سلامت و در موعد مقرر بسیار بالاست.

مهمترین معیار های سنجش کیفیت ذرت شامل موارد ذیل است :

سالم بودن دانه و عدم وجود شکستگی در آن

زردی دانه

داشتن رطوبت کافی

رعایت شرایط مناسب و زمان برداشت

عدم وجود مواد زائد خارجی مثل کپک بر روی دانه و داخل بسته بندی ها و …

خرید بی واسطه ذرت و البته با کیفیت خوب و قیمت مناسب را می توانید از شرکت بازرگانی کهن ترید تهیه فرمایید ، شرکت کهن ترید با سابقه درخشان و مفید در حوزه  واردات و صادرات خوراک دام فعالیت داشته است و مشاوره لازم برای خرید محصول مورد نیاز مشتریان ارائه می دهد .

مشتریان محترم می توانند برای دریافت اطلاعات مورد نظر در مورد خرید بی واسطه ذرت برزیل درجه یک با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در کلیه ساعات اداری تماس حاصل نمایند و همچنین در صورت نیاز به آشنایی بیشتر با سایر محصولات داخلی ، خارجی و انواع خوراک های تکمیلی به صفحه مربوطه مراجعه و یا درکانال تلگرام شرکت کهن ترید عضو شوند تا در جریان آخرین اخبار بروز این حوزه قرار بگیرند .