خرید بی واسطه ذرت برزیل درجه دو بندر

خرید بی واسطه ذرت برزیل درجه دو بندر

تامین خوراک دام و طیور کشور از طریق واردات کشورهای دیگر انجام می شود. خرید بی واسطه ذرت برزیل درجه دو بندر کمک شایانی برای مدیریت هزینه های مصرف کنندگان خواهد بود.

ذرت برزیل سالانه با حجم بسیار زیادی به ایران از طریق کشتی وارد می شود . ذرت وارداتی از برزیل غالبا در بندر امام خمینی تخلیه شده و پس از کنترل محصول، آماده ارسال به مقصد مشتری به سایر استانها خواهد شد .

ذرت وارداتی از برزیل یا سایر کشورهای دیگر در دو درجه کیفی یک و دو وارد بازار می شود که قیمت هر نوع متفاوت است . ذرت درجه دو در مقایسه با ذرت درجه یک کیفیت کمتری دارد ولی از لحاظ ارزش غذایی تفاوتی ندارند .

وجه تمایز ذرت درجه یک و دو در ظاهر دانه است که شامل :

زردی دانه

میزان رطوبت لازم

عدم وجود مواد زائد در بسته بندی ها و نداشتن کپک

بسیاری از مصرف کنندگان تمایل به تهیه ذرت درجه یک دارند ولی در بعضی از شرایط تهیه ذرت درجه دو برای تامین خوراک دام و طیور و یا سایر مصارف دیگر ضروری است .

وجود واسطه ها میان مصرف کننده و تولید کننده در هر بازاری موجب افزایش قیمت آن کالا خواهد شد . شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه درخشان در ارائه محصولات خوراک دام وطیور با فروش مستقیم این محصولات با کیفیت درجه یک و درجه دو شرایط مطلوبی را فراهم نموده تا مشتریان گرامی بتوانند خرید بی واسطه ذرت را با مناسبترین قیمت تهیه نمایند .

کلیه مشتریان گرامی که قصد خرید بی واسطه ذرت را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و از شرایط خرید و ثبت سفارش اطلاعات لازم را کسب نمایند .