خرید بهترین خرده ذرت درجه یک در بازرگانی کهن آغاز شد

خرید بهترین خرده ذرت درجه یک در بازرگانی کهن آغاز شد ، دامداران و مرغداران می توانند این محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنند .

ذرت ها هنگام برداشت یا تولید فراورده ها دچار شکستگی می شوند و با قیمت پایین تری به فروش می رسند. این نوع ذرت می تواند بهترین جایگزین برای ذرت کامل باشد .ذرت به دلیل ارزش بالای غذایی جزو جیره های اصلی دام و طیور محسوب می شود .

ذرت های شکسته از نظر ظاهری کیفیت پایینی دارند ولی از نظر ارزش غذایی با ذرت کامل تفاوتی ندارند. خرده ذرت درجه یک ، کپک یا هر گونه مواد زائد خارجی را ندارد و می تواند به عنوان خوراک با کیفیت ولی با ارزش غذایی بالا برای مصرف خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار بگیرد .

مهمترین ویژگی غذایی ذرت عبارت است از :

نشاسته

چربی

پروتئین

این سه ویژگی مهم برای رشد حیوان و تامین انرژی بسیار ضروری  و مهم است و به همین دلیل ذرت جزو اصلی ترین جیره غذایی دام و طیور محسوب می شود. دامداران و مرغداران می توانند خرده ذرت درجه یک را به صورت عمده و با قیمت ارزان از بازرگانی کهن خریداری نمایند .

بازرگانی کهن با سابقه درخشان و مفید در حوزه خوراک دام و طیور علاوه بر واردات ، به تولید نیز پرداخته و توانسته است با بکار گیری از حداکثر منابع طبیعی از جمله انواع ضایعات هسته خرما ، زیتون ، ضایعات ماکارونی و …خوراک مناسبی را برای دام و طیور تولید و صادرات به کشورهای همسایه نیز انجام دهد .

مشتریان و علاقه مندان عزیز می توانند برای آشنایی بیشتر با خوراک های تکمیلی ، به سایت بازرگانی کهن مراجعه کرده و اطلاعات مفیدی را بدست آورید .همچنین برای تهیه خرده ذرت درجه یک می توانید به صفحه تماس با ما، مراجعه نموده و قیمت دقیق را از کارشناسان فروش بازرگانی کهن کسب نمایید