خرید بهترین انواع سویا پرک و پلت

خرید بهترین انواع سویا پرک و پلت

سویا در بین جیره های غذایی دام و طیور محبوب ترین وعده بشمار می رود. خرید بهترین انواع سویا پرک و پلت در شرکت کهن ترید برای مشتریان فراهم است .

انواع کنجاله های سویا حتی پس از فرآیند روغن کشی از دانه به سبب برخورداری از پروتئین بالا بهترین نوع خوراک محسوب می شوند . پروتئین مهمترین عامل برای رشد دام و طیورهستند . دانه سویا در بین تمام دانه های روغنی کمترین میزان روغن و بیشترین میزان پروتئین را دارد .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای

غالبا برای تامین خوراک دام و طیور از کنجاله های سویا استفاده می شود . نوع کنجاله های سویا بستگی به نوع دستگاه روغن گیری دارد . سویای پرک و پلت  مورد استقبال بسیاری از مرغداران صنعتی قرار گرفته است و دلیل آن هم راحتی استفاده این نوع خوراک برای انواع طیور است .

سویا و انواع کنجاله های آن از 3 کشور وارد بنادر جنوبی می شود :

برزیل

آرژانتین

هند

هند بزرگترین تولید کنند ه سویا در دنیاست و با محصول آرژانتین و برزیل نیز در رقابت است . طبیعت  سویا گرم و خشک است و به همین دلیل در مناطق گرمسیری بهترین کیفیت را دارد .

بر اساس آزمایشات انجام شده بر روی دانه و کنجاله های سویای مناطق مختلف ، تفاوت کیفیت کاملا مشهود است و همین دلیل بر روی قیمت آن نیز تاثیرگذار است .

مصرف کنندگان محترم می توانند بهترین انواع سویا را در شرکت بازرگانی کهن ترید با نازلترین قیمت تهیه نمایند . همچنین توصیه می شود برای آشنایی بیشتر با کلیه محصولات خوراک دام و طیور مطالب سایت را مطالعه نموده و در صورت تمایل با استفاده از لینک ، عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شوند .

مشتریان گرامی جهت اطلاع از نحوه تهیه بهترین انواع سویا و همچنین سایراطلاعات دقیق تراز قبیل نحوه سفارش ، قیمت و نحوه حمل و نقل می توانند با کارشناسان فروش در تماس باشند .