سویا مدلل

خرید انواع سویا پلت آرژانتین

خرید انواع سویا پلت آرژانتین

برای تامین خوراک دام و طیور،کنجاله های سویا بهترین انتخاب در جیره غذایی آنهاست. خرید انواع سویا پلت آرژانتین در شرکت کهن ترید با قیمت مناسب فراهم است .

مقدار خرید سویا پلت آرژانتین بستگی به میزان مصرف و تقاضای دامداری و مرغداری ها دارد .خرید خوراک دام از آرژانتین تنها بخشی از واردات  از کشورهای همسایه است .

هم اکنون صادرات خوراک دام به ایران از کشورهای مختلفی انجام می شود:

آرژانتین

برزیل

هند

سویا ،ذرت و انواع کنجاله ها از کشورهای برزیل و آرژانتین و هند با توجه به شرایط دسترسی به آبهای ازاد و حمل و نقل با کشتی در بنادر جنوبی وارد می شوند. در میان انواع کنجاله های سویا ، سویای هند مهمترین کشور تولید کننده این محصول در آسیاست که حتی با کشورهای برزیل و آرژانتین در رقابت است .

سویا پلت آرژانتین یکی از انواع کنجاله های سویاست که معمولا مرغداران استقبال زیادی از آن دارند و دلیل آن هم راحتی استفاده برای انواع طیور است ، البته شایان ذکر است که کنجاله پرک نیز بسیار مناسب برای طیور و حتی آبیزان است .

واردات سویا پلت آرژانتین یا سایر کشورها ،بستگی به میزان مصرف و تقاضای دامداران و مرغداران دارد . با افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی، تهیه خوراک نیز غالبا به صورت صنعتی و به صورت دان آماده و غنی شده انجام می شود . همچنین این خوراک باید از نظر میزان تامین انرژی ،چربی و مهمتر از همه پروتئین لازم در اندازه مطلوب باشد چرا که این مواد نقش مهمی در رشد دام و طیور دارد .

قابل ذکر است که حتی در آزمایشات انجام شده بر روی تخم طیور، مصرف ذرت و سویای مرغوب در زردی دانه نقش مهمی داشته است .

مشتریان گرامی که قصد خرید این محصول را دارند می توانند در ساعات ادرای با کارشناسان شرکت کهن ترید از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ،تماس حاصل نمایند و اطلاعات لازم جهت خرید را کسب نمایند. همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر محصولات داخلی می توانید در کانال تلگرام نیز عضو شوید