خرید انواع سویا پرک آرژانتین

خرید انواع سویا پرک آرژانتین

سویا پرک یکی از انواع کنجاله های سویاست که پس از روغن گیری بدست می آیند.خرید انواع سویا پرک آرژانتین با کیفیت های متفاوت در شرکت بازرگانی کهن امکان پذیر است.

واردات سویا و انواع کنجاله های آن از کشورهای مختلف نسبت به واردات ذرت محدودتر است .

کشورهای واردکننده سویا به ایران شامل :

آرژانتین

برزیل

هند

آرژانتین علاوه بر واردات ذرت به ایران ، سویا و انواع کنجاله های آن را نیز وارد می کند .

تولید سویا در استانهای جنوبی کشور در حال انجام و رو به افزایش است ، سویا طبیعت گرم و خشک دارد و نیاز به آب کمی نسبت به ذرت دارد . منشا رویش سویا در آسیا بوده و با گذشت زمان به سایر کشورها وارد شده است .

بر اساس آزمایشات انجام شده بر روی کیفیت سویای مناطق مختلف ، مشخص شده که شرایط آب و هوا و نوع خاک ، بر کیفیت سویا موثر است و همینطور بر قیمت آن نیز تاثیر گذار است .

سویا اغلب به صورت کنجاله برای خوراک دام و طیور استفاده می شود و خود دانه بیشتر در مصارف خوراکی و در کارخانه های صنایع غذایی از جمله تولید روغن سویا  استفاده می شود.

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای

واردات سویا و کنجاله های آن در بنادر جنوبی  و اغلب در بندر امام خمینی تخلیه می شوند، سویا پرک آرژانتین یکی از محصولاتی است که طرفداران زیادی میان مرغداران دارد . سویا پرک به دلیل پودری بودن آن برای انواع طیور راحت تر مورد استفاده قرار می گیرد و جزو جیره های اصلی نیز محسوب می شود .

سویا یکی از منابع بسیار غنی پروتئین گیاهی است که حدود 50 درصد از آن را پروتئین ، 20 درصد چربی و 30درصد سایر املاح ازجمله آن ، پتاسیم و … تشکیل داده است.

مشتریان گرامی که قصد خرید سویا پرک آرژانتین را دارند می توانند با مراجعه به شرکت بازرگانی کهن به صورت حضوری یا تلفنی سفارش خود را ثبت نمایند و محصول را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به صورت کلی یا جزئی خریداری نمایند. جهت برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما، مراجعه نمایید .