خرید انواع سویا هندی

خرید انواع سویا هندی

سویا یکی ازغنی ترین دانه ها از لحاظ پروتئین در میان حبوبات است و بخشی از تامین سویا مورد نیاز کشور از طریق خرید انواع سویا هندی انجام می شود .

واردات سویا ازسایر کشورها شامل :

هند

آرژانتین

برزیل

واردات سویا نسبت به ذرت محدودتر است و صرفا در بنادر جنوبی و در بندر امام  وارد می شود . هند یکی از بزرگترین تولید کنندگان سویا در جهان است و این محصول با سایر کشورهای دیگر از نظر کیفیت ، مرغوبیت و میزان تولید در رغابت است .

منشا رویش سویا در آسیا بوده است، سویا طبعیت معتدل و رو به گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری سازگاری بیشتر و نیاز به آب کمتری دارد .

سویا شامل پروتئین ، نیاسین ، پتاسیم ، آهن ، چربی و سایر املاح دیگر است که درصد چربی آن  در حدود (18 الی 20 درصد است ) و درصد پروتئین آن حدود 50 درصد است و بیشتر از دانه ای دیگر است . کیفیت دانه سویا به شرایط خاک و آب و هوای آن منطقه بستگی دارد و طبق آزمایشات انجام شده بر روی مواد تشکیل دهنده آن کاملا مشهود است و کیفیت سویای کشورهای متفاوت با هم متمایز است .

سویا غالبا به شکل کنجاله برای خوراک دام و طیور استفاده می شود و میزان پروتئین آن در کنجاله های آن نیز حتی پس از روغن کشی از بین نمی رود . حجم خرید سویا هندی توسط شرکت های بازرگانی به میزان مصرف در سالهای گذشته و همچنین به میزان تقاضا در هر سال بستگی دارد .

مشتریان محترم می توانند با توجه میزان مصرف سالیانه خود ، برای خرید سویا هندی به صورت کلی یا جزئی به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه  نمایند و سفارش خود را ثبت نمایند . کارشناسان واحد فروش در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان و ارائه مشاوره قبل از خرید به عزیزان هستند .

همچنین در صورت تمایل می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ،علاوه بر مشاهده اطلاعات تماس و آدرس با استفاده از لینک ،عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شده و از اخبار بروز حوزه خوراک دام و طیور بهره مند شوید .