خرید انواع سویا از بندر امام

خرید انواع سویا از بندر امام

خرید انواع سویا از بندر امام توسط شرکت های بازرگانی به کرات در طی سال انجام می شود. واردات دانه سویای و کنجاله های آن نسبت به سال گذشته افزایش نیز یافته است .

سویا و انواع کنجاله های آن از طریق  بنادر جنوبی وارد کشورشده و غالبا در بندر امام تخلیه می شود . بندر امام با توجه به ظرفیت بالای ذخیره سازی و پذیرش کالا که سالانه حدود 37میلیون تن می باشد بزرگترین بندر تجاری فعال در کشور شناخته شده است و بیشتر صادرات و واردات در این بندر انجام می گیرد .

سویا طبیعت گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری کیفیت بهتری دارد . طبق آزمایشهای انجام شده بر روی محصولات کشاورزی یکسان از کشورهای مختلف ازجمله سویا مشخص شده ، پروتئین خام کنجاله سویای هر کشوری متفاوت است و علت آن نیز نوع کشت و شرایط اقلیم آنجاست . میزان پروتئین خام در کنجاله سویا برای خوراک دام مخصوصا طیور صنعتی بسیار با اهمیت است و همین موضوع بر قیمت سویا نیز تاثیر گذار است . خرید انواع  سویا با کیفیت و قیمت های متفاوت در شرکت کهن ترید امکان پذیر است و مشتریان محترم می توانند با هر بودجه ای سویای مورد نیاز را به صورت جزئی یا کلی تهیه نمایند .

کاربردها و مصارف سویا در دنیا

سویا به طور کلی 40 گونه به شکل  بوته ای دارد و منشا آن در آسیا و استرالیا بوده و از آنجا به سایر کشورهای دیگر مثل برزیل پراکنده شده است، برزیل یکی از کشورهای مهم تولید کننده انبوه سویا در جهان است و خود صادرات این دانه را به کشورهای دیگر نیز انجام می دهد .

بازار سویا در دنیا به سه شکل است :

دانه

روغن

کنجاله

دانه سویا حدود 18 درصد روغن دارد و بیشتر مصرف سویا برای توالید روغن و کنجاله برای مصرف دام و طیور و حتی آبزیان است .کنجاله های سویا حدود 50درصد از پروتئین لازم برای تامین نیاز حیوان برخوردار است و یکی از وعده های اصلی و مهم بشمار می رود .

مشتریان گرامی برای خرید انواع سویا با کیفیت های متفاوت و قیمت مناسب می توانند از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایند و در صورت لزوم از مشاوره قبل از خرید نیز استفاده نمایند .