خرید انواع سویا آرژانتین

خرید انواع سویا آرژانتین

سویا در میان دانه های حبوبات بهترین منبع پروتئین گیاهی برای خوراک دام و طیور است. خرید انواع سویا آرژانتین با کیفیت مرغوب در شرکت کهن ترید قابل انجام است .

آرژانتین در آمریکای جنوبی یکی ازکشورهای تولید کننده انبوه ذرت است که مرغوبیت خوبی هم دارد، سویا در عصر امروز از اهمیت غذایی بالایی به لحاظ غنی بودن پروتئین  برخوردار است .

سویا در میان دانه های روغنی از کمترین مقدار روغن و بیشترین مقدار پروتئین برخوردار است . بیشتر مصرف کنندگان خود این دانه کارخانه ها هستند برای روغن گیری و سایر فراورده ها و معمولا برای تامین خوراک دام و طیور از کنجاله سویا استفاده می شود.

انواع کنجاله ای سویا عبارت است از :

لوله ای

پلت

پرک

کنجاله

علاوه بر خود دانه ،کنجاله های سویا  نیز به میزان قابل توجهی از پروتئین برخوردار است و فرایند روغن گیری تاثیری بر کاهش میزان پروتئین ندارد .

دامداران و مرغداران از ذرت و سویا به عنوان اصلی ترین وعده های غذایی برای تامین خوراک استفاده می کنند. تامین سویا هم از طریق تولید داخلی و هم از طریق واردات انجام می شود .

کشورهای وارد کننده ذرت شامل :

آرژانتین

برزیل

هند

مصرف کنندگان می توانند برای خرید سویا آرژانتین یا سایر سویای وارداتی دیگر به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه نمایند .

سویا دانه ای است که طبیعت گرم و خشک دارد و با توجه به میزان بسیار کمی که به آب دارد در مناطق گرمسیری بیشترین کیفیت و مرغوبیت را دارد . بر اساس آزمایشات انجام شده بر روی سویای مناطق مختلف مشخص شده که نوع خاک و آب و هوا بر روی کیفیت دانه سویا تاثیر گذار است و متقابلا بر روی قیمت هم بی تاثیر نیست .

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات کاملتر از قبیل قیمت و شرایط ثبت خرید سویا آرژانتین می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و مشاوره ها ی قبل از خرید را دریافت نمایند .