خرید انواع سویا آرژانتین تضمینی از بندر

خرید انواع سویا آرژانتین تضمینی از بندر

بخشی از نیاز کشور به سویا از طریق واردات از جمله آرژانتین انجام می شود.خرید انواع سویا آرژانتین تضمینی از بندر با قیمت مناسب در شرکت کهن ترید فراهم است.

آرژانتین یکی از کشورهای تولید کننده انبوه و صادرکننده سویا در آمریکای جنوبی است که علاوه بر تامین نیاز خود صادرات به سایر کشورهای متقاضی نیز انجام می دهد.

علاوه بر تولید سویا ، ذرت نیزدر این کشور به تولید انبوه می رسد ،دانه سویا علاوه برگندم،برنج و ذرت یکی از محصولات پر مصرف در دنیا شناخته شده است . فراورده های متنوعی که از این دانه بدست می آید یکی از عوامل بالارفتن مصرف و تولید آن است .

انواع فراورده های سویا عبارت است از :

روغن سویا

خمیر سویا

آجیل

شیر سویا

سس سویا و …

به صورت کلی فراورده های سویا به دو دستی تخمیری و غیر تخمیری تقسیم می شوند که در میان انواع فراورده ها ، روغن سویا مهمترین فراورده محسوب می شود .

کلیه محصولات کشاورزی از نظر کیفیت به دو دسته تقسیم می شوند :

درجه یک

درجه دو

قیمت محصولات وارداتی یا داخلی در درجه اول به کیفیت آنها بستگی دارد.برای تهیه سویا آرژانتین تضمینی می توانید به صورت مستقیم به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه نمایید و یا از طریق ثبت سفارش توسط کارشناسان فروش اقدام نمایید. خرید انواع سویا درجه یک و درجه دو در این شرکت با قیمت مناسب و بدون واسطه برای مشتریان عزیز فراهم است .

بیشترین نوع مصرف سویا به شکل روغن و استفاده از کنجاله ها برای تامین خوراک دام و طیور است . کنجاله ای سویا بهترین منبع تامین پروتئین برای رشد دام و طیور است و جزو وعده های مهم و اصلی محسوب می شود .

مشتریان محترم جهت تهیه سویا آرژانتین تضمینی می توانند به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و اطلاعات تکمیلی از قبیل قیمت را از کارشناسان فروش شرکت کهن ترید دریافت نمایند .