خرید انواع سویای تضمینی از بندر

خرید انواع سویای تضمینی از بندر

علاوه بر ذرت ، سویا نیز جزو کالاهای وارداتی برای خوراک دام و سایر مصارف است . برای خرید انواع سویای تضمینی از بندر می توانید به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه فرمایید.

سویا نسبت به ذرت از پروتئین بیشتری برخوردار است، حتی در آزمایشات انجام شده بر روی کنجاله های  سویا ،مشخص شده که میزان قابل قبول از پروتئین و سایر ارزش های غذایی در کنجاله نیز حفظ شده است .

معمولا برای مصرف خوراک دام و طیور و حتی آبزیان هم از کنجاله سویا استفاده می شود . کنجاله سویا در فرایند روغن کشی از سویا بدست می آید و تنوع مختلفی دارد که یک نوع از آنها برای مصرف طیور و آبزیان مناسب تر است .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

لوله ای یا فشنگی

پودری یا پرک

پلت یا صفحه ای

از بین این سه نوع کنجاله سویا ، پودری یا همان پرک مناسب ترین حالت برای استفاده طیور و آبزیان است. سویا مهمترین منبع پروتئین برای خوراک دام و انواع طیور است، مخصوصا برای گاوهای شیری که به عنوان مهمترین جیره ، در وعده غذایی آنها کنجانده می شود .

خرید سویا تضمینی و کنجاله آن، هم به صورت داخلی و هم خارجی در شرکت کهن ترید قابل انجام است . انواع کنجاله های داخلی در انبارهایی مثل اصفهان یا کرمانشاه یا مازندران  ذخیره و در نهایت 2 الی 3 روزه به دست مشتری خواهد رسید ، کنجاله هایی که از بنادر به فروش می رسد در صورت فوری بار بودن 2 الی 7 روزه بارگیری و به  فروش می رسد و در صورت عادی و دیرباربودن  15 الی 60 روز بارگیری و فروش به طول می انجامد .

مشتریان محترمی که قصد خرید سویای تضمینی از بندر را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس فرمایند و اطلاعات لازم جهت ثبت سفارش را دریافت نمایند و همچنین از مشاوره قبل از خرید نیز برخوردار شوند .