خرید انواع خرده ذرت ارزان در بازرگانی کهن آغاز شد

خرید انواع خرده ذرت ارزان در بازرگانی کهن آغاز شد.دامداران و مرغداران عزیز می توانند از این شرایط ویژه برای مدیریت هزینه های خود استفاده کنند.

خرده ذرت یکی از محصولات پرفروش خوراک دام و طیور است و جایگزین خوب و مناسبی برای ذرت کامل است . در زمان برداشت محصول و بسته بندی بعضی از دانه ها دچار شکستگی و خرد می شود . خرده ذرت ها نسبت  به ذرت کامل ارزان تر بوده  و دامداران و مرغدارانی که توان خرید ذرت درجه یک را ندارند می توانند از این محصول استفاده کنند،همچنین خرید خرده ذرت ارزان می تواند کمک شایانی به مدیریت هزینه های مصرف کنندگان داشته باشد .

بازرگانی کهن درحوزه تولید ، صادرات و واردات از سال 1393 در حال فعالیت است و سابقه درخشانی در این زمینه دارد .علاوه بر واردات ذرت از کشورهای مختلف که جزو کالاهای اساسی هم محسوب می شود به تولید خوراک های تکمیلی هم پرداخته و علاوه بر توزیع داخلی به سایر کشورهای همسایه هم صادر می شود .

انواع خوراک های تکمیلی بازرگانی کهن شامل :

انواع پودر (گوشت ،ماهی ،خرما،پوست پسته و… )

انواع تفاله ها (چغندر،گوجه،مرکبات و…)

انواع ضایعات (هسته خرما ، ضایعات ماکارونی ، ضایعات لوبیا و …)

و …

بازرگانی کهن اطلاعات مفیدی را در حوزه خوراک دام ، طیور و آبزیان در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است .علاقه مندان می توانند برای آشنایی بیشتر با محصولات و انواع خوراکهای مخصوص دام و طیور، مطالب سایت را مطالعه نمایند ، همچنین می توانند با عضویت در کانال تلگرام بازرگانی کهن از اخبار بروز این حوزه نیز مطلع شوند .

برای تهیه خرده ذرت ارزان از بازرگانی کهن و اطلاع از قیمت دقیق آن می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و سفارش خود را با توجه به میزان مصرف سالانه خود ثبت نمایند .