بنتونیت خوراک دام

خریدانواع ذرت روسیه زود بار

خرید انواع ذرت روسیه زود بار این روزها کمتر صورت می گیرد. علت تاخیرهای ایجاد شده در بارگیری های بنادر و کمیاب شدن ذرت و سویا چیست؟

علت سخت شدن خرید انواع ذرت روسیه در ایران

این روزها بارگیری های بنادر به کندی صورت می گیرد، مشکلات ایجاد شده به خاطر ارز و پیگیری های جهاد کشاورزی از یک رو  و اعتصابات روزانه کامیون داران از سوی دیگر این سبب این کندی شده است.

شاید عده ای عدم وجود بار را دلیل این قضیه می دانند، اما کم شدن ماشین در بنادر سبب شده تا حمل و نقل این حوزه با مشکل روبرو شده و عموما خبری از ذرت زودبارشو در این روزها شنیده نشود.

با این حال اگر شما قصد خرید ذرت روس را دارید می توانید با ثبت سفارش خود تمام اقدامات لازم برای خرید این محصول را انجام داده تا به محض شروع بارگیری محصول را در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه نمایید.

خرید انواع ذرت روسیه به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

وقتی صحبت از ذرت خارجی به میان می آید، ذرت برزیل، روسیه، اکراین، رومانی و … در ذهن تلالو می کند، اما کدام یک از این محصولات بهترین گزینه برای خرید هستند.

از میان انواع نام برده شده ذرت برزیل و ذرت روسیه از فراوانی بیشتری در ایران برخوردارند و اگر منطقی بررسی کنیم کیفیت برتر متعلق به ذرت برزیل می باشد، و با این وجود از قیمت کمتری نیز برخوردار می باشد.

اما چرا عده ای ذرت روسیه را ترجیه می دهند؟

جواب سوال به مشکلات مطرح شده در ابتدای بحث مربوط می شود، ذرت برزیل از بنادر جنوبی کشور بارگیری شده و با توجه به هزینه های بالای حمل و نقل خرید این محصول برای شهر های شمالی کشور مقرون به صرفه نمی باشد.

شما می توانید برای خرید انواع محصولات خوراک دام و طیور با بازرگانی کهن تجارت نیکنام  همه روزه از ساعت 8- 21 تماس حاصل فرمایید.