انواع کنجاله سویا تولید شده در کارخانه های داخلی

انواع کنجاله سویا تولید شده در کارخانه های داخلی

ارزش غذایی سویا برای دام زیاد و مصرف آن در کنار جیره های غذایی بسیارمهم است.در کارخانه های داخلی ، انواع کنجاله سویا تولید شده و در بازار عرضه می شود .

نوع مصرف سویا برای خوراک دام و انواع طیور به شکل کنجاله است . کنجاله همان تفاله ای است که پس از روغن گیری از دانه سویا یا ذرت یا هر نوع دانه دیگری بدست می آید . نوع کنجاله به دستگاه روغن گیری بستگی دارد .

سه نوع کنجاله سویا در بازار عرضه می شود :

پودر پا پرک

پلت یا صفحه ای

لوله ای یا فشنگی

در آزمایشات انجام شده بر روی کنجاله سویا ، پروتئین لازم و کافی در آن وجود دارد و مصرف آن در کنار جیره های غذایی دام و طیور توصیه شده است . کنجاله سویا از پروتئین لازم برای رشد حیوان  برخوردار است و حتی برای دام هایی با نژاد شیری توصیه شده است .

در میان انواع کنجاله های سویا ، پودری و پلت برای مصرف طیور مناسب تر است و حتی در پرورش آبزیان از کنجاله پودری سویا نیز استفاده می شود .علاوه بر واردات سویا و انواع کنجاله آنها ، این محصول در داخل کشور نیز تولید و به مصرف کنندگان در کلیه استانها ارسال می شود .

انواع کنجاله سویا داخلی در انبارهایی مثل مازندران ، اصفهان و کرمانشاه هم اکنون موجود است و مشتریان محترم می توانند از هر یک از انبارها با مراجعه به شرکت بازرگانی کهن ترید به صورت جزئی یا عمده خریداری نمایند .

خرید انواع کنجاله سویا داخلی برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه تر از محصول خارجی است و همچنین با سرعت بیشتری (کمتر از یک هفته) به دست مشتری خواهد رسید .

مشتریان گرامی جهت خرید کنجاله سویا داخلی می توانند به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و اطلاعات کامل در مورد نحوه خرید و قیمت را از کارشناسان فروش دریافت نمایند . همچنین برای اطلاع از کلیه محصورات دیگر ازجمله خوراک های تکمیلی می توانند در کانال تلگرام کهن ترید عضو شوند .