ذرت بنادر شمال

انواع ذرت خارجی موجود در بنادر ایران

انواع ذرت خارجی موجود در بنادر ایران

کمبود ذرت مخصوصا از نوع دامی در کشور موجب افزایش واردات این محصول شده است. انواع ذرت خارجی موجود در بنادر ایران ، با کیفیت های متفاوت در شرکت کهن ترید به فروش می رسد .

واردات ذرت به ایران ، از کشورهای مختلفی انجام می شود و کالا ، هم به بنادر شمالی و هم جنوبی وارد می شود . باتوجه به حجم زیاد واردات این محصول به کشور یا سایر خوراک های دامی غالبا از ظرفیت تمام بنادر استفاده می شود و پس از بارگیری به سایر استانهای متقاضی توزیع خواهد شد .

کشورهای صادر کننده ذرت به ایران عبارت است از :

روسیه

برزیل

آرژانتین

اکراین

صبرستان

رومانی

کشورهایی که دسترسی آنها از طریق آبهای آزاد باشد کالا با کشتی وارد بنادر جنوبی می شود و در صورتی که از طریق دریای خزر باشد در بنادر شمالی وارد می شود . مثل روسیه در شمال آسیا .

ذرت در تمام کشورهایی که این دانه را به صورت انبوه تولید و صادر می کنند از لحاظ درجه کیفیت به دو دسته تقسیم می شوند  و به طبع قیمت آن نیز براساس همین درجه بندی کیفیت متفاوت است .

انواع ذرت موجود در بازار از لحاظ کیفیت :

درجه یک

درجه دو

ذرت خارجی بنادر پس از بارگیری به روش های متفاوتی برای مشتری ارسال می شود که با توجه به نیاز آنها، ثبت سفارش و ارسال انجام خواهد شد .

روش های حمل و نقل کالا برای مشتری به صورت انجام می شود :

دیربارشو

زودبارشو

در صورتی که مشتری سفارش حمل بار خود را به صورت زودبارشو ثبت نماید ، کالا به سرعت بیشتری بارگیری و بدون فوت وقت ارسال می شود که حداکثر 3الی 4 روز است ولی در صورت دیربارشو بودن زمان بیشتری صرف بارگیری می شود و ممکن است بیش تر از یک ماه به طول بیانجامد .

مشتریان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط خرید انواع ذرت خارجی موجود در بنادر ، با مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش در تماس باشند و سوالات خود را در این زمینه بپرسند . همچنین پیشنهاد می شود برای آشنایی با کلیه محصولات تکمیلی خوراک دام، مطالب سایت را مطالعه فرمایید و برای دریافت اخبار روز این حوزه ، در کانال تلگرام شرکت کهن ترید عضو شوید.