ذرت اکراین بندر

قیمت ذرت دامی اوکراین بندر

قیمت ذرت دامی اکراین بندر با نوسانات روزانه ای همراه است. که در خصوص خوراک دام و طیور این مسئله امری بدیهی بوده و می بایست قیمت ها را روزانه دنبال نمایید.

قیمت ذرت دامی اکراین و برزیل با وجود این که هر دو از بندر امام خمینی ترخیص می شوند، دارای تفاوت هایی است، که این تفاوت سبب شده تا قیمت ذرت دامی اوکراین نسبت به ذرت برزیل ارزان تر باشد.

ذرت به خودی خود یکی از خوراک های مهم در جیره غذایی دام و طیور می باشد، بخصوص برای طیور که حدود 70% از جیره غذایی آن می بایست از ذرت استفاده شود.

علت تفاوت قیمت ذرت دامی اکراین چیست؟

به طور کلی چندین مورد در تفاوت قیمت ذرت دامی اعلام شده از سوی مراکز فروش این محصول اثر گذار می باشد.که در ذیل به اختصار به چند مورد اشاره می شود.

اولین مورد که در جویا شدن علت تفاوت عموما با بیان آن موجه خواهید شد کیفیت می باشد، و باید دقت داشته باشید این مسئله دلیلی کاذب برای توجیه قیمت بالای اعلام شده نباشد.

مورد دوم خرید مستقیم و یا با واسطه می باشد که همین موضوع سبب شده تا شما بدون دریافت کیفیتی بهتر صرفا بدلیل وجود واسطه این محصولات را گرانتر از قیمت حقیقی آن خریداری نمایید.

مورد سوم تفاوت در زمان ارسال بار می باشد، برخی از بارها زود بارشو و برخی دیر بارشو می باشند که همین موضوع سبب تفاوت چشمگیر خواهد شد.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با ایجاد امکان خرید مستقیم محصولات مختلف خوراک دام و طیور شرایطی ایمن و راحت را برای متقاضیان این محصولات فراهم آورده است.