بنتونیت خوراک دام

فروش مستقیم ذرت برزیل دامی

فروش مستقیم ذرت برزیل دامی  کمک شایانی است برای خریداران تا بتوانند با اطمینان خاطر و با هزینه مناسب و بدون واسطه غذای دام و طیور خود را فراهم نمایند و همچنین امکان پیگیری محصول خریداری شده خود را از طریق شرکت کهن تجارت داشته باشند .

فروش مستقیم ذرت برزیل دامی چه فوایدی را برای مشتریان میتواند بدنبال داشته باشد ؟

تامین ذرت دامی کشور اغلب از طریق  واردات  به کشور انجام میشود که با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور صادر کننده  به یکی از بنادرجنوبی یا شمالی  کشوروارد و از آنجا  به شهرهای مختلف ارسال می شود . ذرت یکی از مهمترین جیره های غذایی دام و بیشتر طیور است ، به دلیل نقش مهمی که در رنگدانه های تخم و یا گوشت طیور ایفا میکند ، از این رو تقاضا برای تهیه این خوراک رو به افزایش است،  به همین دلیل نرخ تمام شده برای تهیه این محصول برای متقاضیان بسیار مهم است و فروش مستقیم  ذرت برزیل  دامی  میتواند شرایط مناسبی را برای خریداران فراهم کند و واسطه ها را از میان بردارد .

بواسطه ایجاد چنین شرایطی از لحاظ اطمینان در خرید، هزینه مناسب و … که  توسط شرکت کهن تجارت برای متقاضیان و مشتریان همیشگی خود ایجاد کرده است سبب شده تا جلب رضایت مشتریان روز افزون گردد.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوابق شرکت کهن تجارت به صفحه  ، درباره ما و یا برای  ارتباط با کارشناسان فروش  به صفحه، تماس با ما مراجعه فرمایید .