خرید سویا پلت برزیل تضمینی امسال

خرید سویا پلت برزیل تضمینی امسال

خرید سویا پلت برزیل تضمینی امسال با قیمت بسیار مناسب و با بهترین کیفیت توسط شرکت بازرگانی کهن ترید برای مشتریان عزیز فراهم می باشد.

سویا و ذرت جزو کالاهای لاینکف وارداتی به ایران است و میزان واردات آن بستگی به  مقدار مصرف سالانه کشور دارد . واردات این سویا و ذرت بیشترجهت تامین خوراک دام و طیور و درصدی هم در کارخانه ها جهت تولید فراورده های این محصولات است .

غالبا از سویا به صورت غیر مستقیم به شکل کنجاله برای خوراک دام و طیور استفاده می شود . سویا منبع بسیار خوبی از پروتئین است و این ویژگی بر اهمیت دانه افزوده است . طی آزمایشات انجام شده بر روی کنجاله های سویا نتایج نشان داده که همچنان میزان قابل توجهی از پروتئین در کنجاله ها موجود است که می توانید خوراک مناسبی برای دام و طیور باشد و به دلیل برخورداری از پروتئین تاثیر زیادی بر روی رشد و گوشت حیوان داشته باشد .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پلت

پرک

فشنگی

سویا پلت و پرک بهترین نوع کنجاله برای انواع طیور است و دلیل آن هم سهولت استفاده برای طیور است . کنجاله سویا از نوع فشنگی بیشتر برای مصرف دام استفاده می شود و برای دام هایی که نژاد شیرده هستند ذرت و کنجاله های سویا مهمترین وعده غذایی محسوب می شود .

واردات سویا و انواع کنجاله ها از سه کشور به ایران انجام می شود :

برزیل

آرژانتین

هند

واردات کنجاله ها ازجمله سویا پلت برزیل در طی سال به میزان زیادی انجام می شود که این حجم از واردات ، به میزان مصرف دامداری ها و مرغداری ها و افزایش تولید دام  بستگی دارد .

مصرف کنندگان محترمی که قصد خرید سویا پلت برزیل به صورت کلی یا جزئی دارند ، می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید  تماس حاصل  نموده و اطلاعات کامل تر را کسب نمایند