خرید سویا از بندر امام خمینی

خرید سویا از بندر امام خمینی

درصد زیادی از واردات ازجمله سویا و ذرت در بندر امام خمینی انجام می شود.خرید سویا از این بندر را می توانید توسط شرکت کهن ترید با کیفیت مرغوب انجام دهید.

بندر امام خمینی بزرگترین بندر تجاری در کل کشوراست وبا توجه به ظرفیت بالای ذخیره سازی بیشتر فعالیت های تجاری در این بندر انجام می شود .

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از:

هند

برزیل

آرژانتین

علاوه بر واردات ذرت ، سویا و انواع کنجاله های آن نیز در بنادر جنوبی وارد می شوند و پس از کنترل محصول در انبارها ذخیره و آماده ارسال به سایر استانها می شود. خرید سویا بندر سالانه بستگی به میزان مصرف کارخانه ها ، دامداری ها و مرغداری ها دارد . شرکت کهن ترید در تمام فصول سال این محصول را با کیفیت مرغوب به صورت عمده یا جزئی به مشتریان عرضه می نماید .

سویا مهمترین منبع پروتئین گیاهی است و یکی از خوراک های اصلی دام و طیور محسوب می شود و از بیشترین پروتئین در مقایسه با دانه های دیگر برخوردار است .

بیشترین مصرف کنندگان سویا ، کارخانه ها، دامداران و مرغداران هستند که البته برای خوراک دام و طیور از کنجاله سویا استفاده می شود . مهمترین دلیل استفاده از سویا برای خوراک دام و طیور،غنی  بودن پروتئین در این دانه است که مهمترین عامل ، برای رشد و تامین انرژی است .

مشتریان محترم می توانند برای خرید سویا بندر امام خمینی از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن ترید تماس حاصل نموده و اطلاعات تکمیلی را کسب نمایند .

همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر خوراک های داخلی و خارجی می توانید از طریق لینک عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شده و از آخرین اخبار بروز این حوزه بهره مند شوید .