فروش عمده ذرت

نرخ ذرت روس دامی

نرخ ذرت روس دامی در بازار ایران چقدر است ونحوه کسب اطلاعات به چه شکل می باشد ؟

صنف خوراک دام و طیور با توجه بررسی مبلغ پیشنهادی کشور روسیه ، درجه کیفی ذرت از لحاظ سالم بودن و همینطور نرخ  بروز دلار قیمت روزانه ذرت کشورهای مختلف را به سایر نهاد های مربوطه اطلاع رسانی می کند

یکی مهمترین مسائلی که دامداران و مرغداران کشور با آن رو به رو هستند تامین خوراک با کیفیت و سالم و البته با قیمت مناسب است که تاثیر مستقیم بر کیفیت تخم طیور و گوشت  دارد و به دلیل داشتن پروتئین مناسب بر رشد آنها نیز تاثیر می گذارد .

به طور کلی دو نوع ذرت در بازار دنیا وجود دارد :

1-ذرت دامی (مخصوص خوراک حیوانات)

2-ذرت خوراکی (مخصوص استفاده انسان)

همانطور که می دانید بیشترین مصرف ذرت در کشور ذرت دامی می باشد، به دلیل وجود دامداری ها و مناسب بودن این نوع خوراک برای رشد آن ها که تاثیر مستقیم در تکثیر و در نهایت تامین نیاز بازار از لحاظ لبنیات و گوشت دارد ، همینطور مرغداری ها به جهت رشد مناسب طیور و تاثیر خوبی که دانه ذرت بر روی زرده تخم دارد بسیار مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است . ذرت فراورده های مناسبی دامی دیگری نیز دارد که در مطالب بعدی به آن اشاره خواهیم کرد .

شرکت کهن ترید با داشتن تجربه سالیانه و درخشان خود در این عرصه کمک شایانی در خرید و تهیه خوراک دام و طیور مشتریان داشته و خواهد داشت . شما می توانید تنها با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان فروش اطلاعات لازم را کسب نمایید .