قیمت ذرت برزیل

نرخ ذرت برزیل زودبار

نرخ ذرت برزیل فوری بار

نرخ ذرت برزیل فوری بار تحت تاثیر عواملی مثل قیمت ارز ، دلار و .. قرار دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق می توانید با شرکت کهن تجارت تماس حاصل نمایید.

واردات ذرت برزیل از طریق آبهای آزاد و در بنادر جنوبی ازجمله بندر امام انجام می شود . معمولا ارسال کالا و محصولات وارداتی از بندر امام به سایر استانها ، مدت زمان زیادی برای بارگیری و ارسال نیاز دارد به همین دلیل بیشتر دامداران و مرغداران  متقاضی ذرت برزیل فوری بار یا سایر محصولات دیگر به شکل فوری بار هستند . لازم به ذکر است هزینه ارسال به شکل فوری بار نسبت به دیر بار با توجه به ارسال سریع و بدون وقفه گران تر است . بیشتر مصرف کنندگان تمایل به ثبت سفارش محصول به شکل فوری بار را دارند تا در سریع ترین زمان ممکن محصول مورد نظر را دریافت نمایند .

ذرت یکی از اصلی ترین وعده های غذایی دام است مخصوصا برای دام های نژاد شیرده . چربی ، نشاسته ، پروتئین موجود در ذرت به دلیل کمک به رشد دام و تامین انرژی ، مهمترین دلایل استفاده از این دانه است .

پرمصرف ترین انواع ذرت در دنیا عبارت است از :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

ذرت غیر دامی بیشترین میزان صادرات و واردات در دنیا را به خود اختصاص داده است . ذرت غیر دامی فراورده های فراوانی دارد و کارخانه های زیادی برای تولید این فراورده ها از جمله روغن ذرت از ذرت دامی استفاده می کنند .

بیشترین تفاوت ذرت دامی و ذرت غیر دامی در میزان رطوبت ، نشاسته و زمان برداشت آنهاست .

مشتریان محترم می توانند جهت ثبت سفارش ذرت برزیل فوری بار و اطلاع از نرخ دقیق و بروز آن در طی ساعات اداری با کارشناسان حوزه فروش تماس حاصل نمایند .