قیمت امروز ذرت برزیلی دامی بندر امام چه قدر است؟

ذرت برزیلی دامی بندر امام با توجه به فصل واردات و نرخ روز دلار محاسبه و قیمت گذاری می شود .

بندر امام جزو بزرگترین بنادر دریافت کننده محصولات دامی از سایر کشورهاست که سهم عظیمی از دریافت ذرت از کشورهای مختلف را به خود اختصاص داده است و مشتریان محترم می توانند جهت خرید و اطلاع از قیمت امروز ذرت برزیلی دامی با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .

انواع ذرت های موجود در بازار را بشناسیم:

4 مدل ذرت وجود دارد که کشاورزان آن ها را به خوبی تشخیص می دهند :

1-ذرت شیرین : حاوی مقداری قند طبیعی در خود است زمان برداشت ذرت هنگامی است که  هنوز نابالغ است و تا قبل از اینکه شکر موجود در دانه‌ها به نشاسته تبدیل نشده است باید برداشت شود ، روش های مصرف به صورت کبابی ، بخار پز  و آب پز می باشد .

2-ذرت دندانی (Dent Corn) :نشاسته این ذرت نسبت به گونه‌های دیگر بیشتر است هر دانه‌ی رسیده آن دندانه‌ی کوچکی در تاج دارد که به آن ذرت دندانی گفته می شود .این نوع ذرت بیشتر برای خوراک حیوانات مورداستفاده قرار می‌گیرد که بهذرت دامی نیز معروف است. ذرت دامی یا دندانی برای تهیه آرد ذرت و غذاهایی مانند چیپس ذرت و ترتیلا مورداستفاده قرار می‌گیرد

3-ذرت معطر و بلوری (Flint Corn): نرمی نشاسته‌ی موجود در این ذرت کمتر از ذرت دامی است ازاین‌رو دانه‌های آن سخت‌تر است به دلیل ماهیت زیباشناختی آن اغلب برای دکوراسیون و تزیین استفاده می‌شود.

4-پاپ کورن: یک نمونه‌ی محبوب از ذرت پاپ کورن است که به هنگام داغ شدن حجیم‌شده و پف می‌کند. هر دانه‌ی پاپ کورن حاوی مقدار کمی رطوبت و روغن در پوسته است. زمانی که پوسته گرم می‌شود رطوبت داخل دانه ذرت تحت‌فشار بخار شده و نشاسته­ی داخل آن نرم می‌شود

با توجه به اینکه فعالیت  شرکت کهن تجارت در حیطه محصولات دامی می باشد لذا مشتریان می توانند برای اطلاع از انواع محصولات  به صفحه خوراک دام و طیور مراجعه نموده و  یا از طریق کانال رسمی تلگرام عضو شوند .