فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام

فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام

برزیل یکی از کشورهای واردکننده ذرت به ایران است .فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام در شرکت کهن ترید به صورت کلی و جزئی انجام می شود

ذرت برزیل در بنادر جنوبی وارد و تخلیه می شوند ، بندر امام خمینی بزرگترین و فعالترین بندر تجاری در میان کل بنادر کشور است که سالانه 38 میلیون تن ظرفیت نگهداری کالا دارد. با توجه  به اکثریت کالاهای وارداتی که در بنادر جنوبی به دلیل ارتباط دریایی بین ایران و سایر کشورها وجود دارد ،تجارت در این بنادر از جمله بندر امام رشد بیشتری داشته است و امکانات دریایی نیز مجهز تر شده است . وسعت بندرامام ، تعداد زیاد اسکله ها ، وجود سوله های ذخیره سازی با شرایط استاندارد و سایر تجهیزات دریایی در بندر امام خمینی ، اهمیت بیشتری به آن بخشیده است .

کشورهای وارکننده ذرت به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

روسیه

رومانی

اکراین

صبرستان

در شرکت بازرگانی کهن ترید، به طور مستقیم و بدون واسطه ذرت برزیل بندر امام با کیفیت مطلوب و بهترین قیمت در طی سال به مشتریان عزیز عرضه می شود .

علاوه بر واردات ذرت ، سویا و انواع کنجاله های آن نیز از برزیل به کشور وارد می شوند . فروش ذرت برزیل بندر امام با توجه میزان مصرف و تقاضا متغیر است و نسبت به کیفیت آن قیمت های متفاوتی دارند.

فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام در شرکت کهن ترید مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است و از لحاظ اقتصادی با حذف واسطه ها ، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود .

مشتریان گرامی که تمایل به خرید ذرت برزیل را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در تماس باشند و از مشاوره قبل از خرید بهره مند شوند . همچنین درصورتی که علاقه مند به دریافت اخبار بروز سایر خوراک های تکمیلی دام و طیور هستید می توانید از طریق لینک تلگرام شرکت عضو کانال شوید.