خرید سویا پلت و پرک تضمینی امسال چقدر است

خرید سویا پلت و پرک تضمینی امسال چقدر است

بسیاری از مصرف کنندگان ، کنجاله سویا را به صورت عمده خرید می کنند .شرکت کهن ترید به مشتریان محترم  سویا پلت و پرک تضمینی امسال را با مناسب ترین قیمت عرضه می کند  .

کنجاله های سویا به 3 شکل در  بازار عرضه می شود :

  • فشنگی
  • پرک
  • پلت

تهیه سویا پلت و پرک تضمینی  ، اغلب توسط مرغدارن تقاضای بیشتری دارد . این نوع از کنجاله ها برای طیور راحت تر استفاده می شود . تهیه خوراک مناسب با حفظ پروتئین ضروری و تامین انرژی لازم برای رشد دام و طیور یکی از مهمترین دغدغه های دامداران و مرغداران است که هم از نظر هزینه مقرون به صرفه باشد و هم کیفیت مناسبی داشته باشد .

تعیین هزینه های خوراک دام و طیور مخصوصا وارداتی ارتباط مستقیم با قیمت روز ارز و دلار دارد که قیمت خام اولیه آن  نیز به درجه کیفیت محصول بستگی دارد .

پروتئین سویا در مقایسه با ذرت بیشتر است و به همین دلیل متقاضی مصرف بیشتری دارد . غالبا از کنجاله  سویا برای تامین خوراک دام و طیور به شکل کنجاله مصرف می شود . در واقع می توان به نکته اشاره نمود که حتی پروتئین لازم در کنجاله سویا نیز یافت می شود و جزو مهمترین جیره های غذایی خوراک آنها محسوب می شود .

سویا دانه گرمسیری است و خاصیت و طبع گرم دارد  لذا در مناطق گرمسیری بخوبی سازگار است ، آفت کمتری نسبت به ذرت دارد ، آب کمتری مصرف می کند  و نگهداری و برداشت آن سختی زیادی ندارد، به همین دلیل کشاورزان تمایل بیشتری به کاشت سویا دارند تا ذرت .

هم اکنون در استانهای جنوبی کشور کاشت سویا افزایش زیادی داشته است و با مدیریت منابع ، برنامه ریزی و هماهنگی درست می توان در تولید سویا خودکفا شویم و صادرات به کشورهای همسایه  را نیز پوشش دهیم .

مشتریان گرامی که قصد خرید سویا امسال را دارند می توانند جهت دریافت اطلاعات کامل از نحوه خرید سویا پلت و پرک تضمینی با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایند .