سویا آرژانتین و برزیل

خرید سویا پلت و پرک برزیل عمده از بندر امام

خرید سویا پلت و پرک برزیل عمده از بندر امام

یکی از پرمصرف ترین خوراک برای دام و طیور کنجاله های سویا می باشد، سویا پلت و پرک برای گاوهای شیری و انواع طیور بسیار مفید است .

انواع کنجاله های سویا، حاوی پروتئین وسایر ویتامین های ضروری برای رشد و تولید انرژی هستند . معمولا از کنجاله های سویا برای مصرف خوراک دام و انواع طیور استفاده می شود .برزیل علاوه بر صادران ذرت دامی ، سویا و انواع کنجاله نیز و تولید و به سایر کشورها ازجمله ایران  صادر می کند .

اغلب واردات خوراک دام در بندر امام انجام می شود، بندر امام سالانه بیش از 35 میلیون تن ظرفیت واردات و صادرات کالا دارد و بزرگترین و فعالترین بندر تجاری در کشور است .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای (فشنگی)

پلت و پرک چیست و چه تفاوتی دارد ؟

پلت و پرک انواع کنجاله حاصل از روغن گیری سویا هستند و درواقع  به کلیه خوراک های آماده و خشک حیوانات گفته می شود که فرموله شده هستند و کاملا مناسب برای خوراک  حیوانات خانگی یا دامداران و مرغداران از لحاظ کیفیت و قیمت است و جایگزین خوبی برای خوراک دستی و سنتی است .

به طوری کلی فرایند پلت خوراک ، ابتدا با آسیاب کردن مواد اولیه و سپس فشرده کردن آن بوسیله ی دستگاه های سوراخ دار انجام می شود .این محصول بسیار خوش خوراک بوده و بهترین خوراک برای گاو های شیری و انواع طیور است ،همچنین نوع دیگر کنجاله  پرک یا همان پودری است که در بازار عرضه می شود.

دامداران و مرغداران عزیز می توانند جهت تهیه سویا پلت و پرک برزیل به صورت عمده یا جزئی به شرکت کهن ترید مراجعه نمایند و همچنین می توانند قبل از اقدام به خرید، از مشاوره کارشناسان فروش در این حوزه بهره مند شوند .

جهت برقراری ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش می توانید به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و درصورت تمایل به دریافت اخبار به روز کلیه محصولات دام و طیور ، در کانال تلگرام شرکت عضو شوید