خرید سویا پلت برزیل از بندر امام

خرید سویا پلت برزیل از بندر امام

سویا و کنجاله آن یکی دیگر محصولات وارداتی برای خوراک دام و طیور است. خرید سویا پلت برزیل از بندر امام با توجه به تقاضای زیاد مصرف کنندگان درطی سال انجام می شود .

دام و طیور برای رشد مطلوب و پرورش مناسب به مواد خوراکی با ارزش و مغذی نیاز دارند از این رو محصولات مختلفی در سطح بازار وجود دارند و صنایع دام و طیور به صورت مداوم از آن بهره می برند. از جمله این محصولات که با قیمت پایین تری به دست مصرف کنندگان می رسد کنجاله سویا می باشد . این محصول از مقادیر زیادی پروتئین و ویتامین برخوردار است و به عنوان یکی از جیره های مهم غذایی  مورد استفاده قرار می گیرد.

برزیل یکی از کشورهای تولید کننده سویا پلت با کیفیت بالا می باشد. سالانه حجم بالایی از سویا پلت برزیل به کشور وارد می شود. خرید سویا پلت برزیل از بندر امام توسط  بسیاری از بازارگانان این حوزه در بنادر جنوبی ازجمله بندر امام مورد استقبال زیادی قرار گرفته است .

شرکت بازرگانی کهن ترید عرضه کننده مستقیم محصولات خوراک دام و طیور از جمله سویا پلت می باشد و همچنین سایر محصولات خوراک دام و طیور داخلی  نیز تولید می شود . مشتریان گرامی برای دریافت اطلاعات دقیق تر از نحوه خرید سویا پلت برزیل از بندر امام می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش در تماس باشند .