خرید سویا پرک برزیل از بندر امام خمینی

خرید سویا پرک برزیل از بندر امام خمینی

سویا و ذرت مهمترین وعده خوراک دام و طیور محسوب می شود. خرید سویا پرک برزیل از بندر امام خمینی از شرکت کهن ترید با مناسب ترین قیمت برای مصرف کنندگان امکان پذیر است .

با مکانیزه شدن پرورش دام طیور این دانه های پروتئینی نقش مهمی را در خوراک آنها ایفا می کند . در آزمایشات انجام شده بر روی کنجاله های ذرت و سویا نشان داده شده که با وجود گرفتن فراورده ها از این دانه و تبدیل شدن آن به کنجاله هنوز مقدار مناسبی از پروتئین در آن موجود است .

معمولا برای خوراک دام و طیور و در بعضی موارد برای آبزیان هم دیده شده که از کنجاله سویا برای تامین انرژی استفاده می شود .

کاربردهای زیاد سویا و تنوع زیاد فراورده های آن ،موجب بالارفتن اهمیت این دانه در رونق اقتصاد باشد . در ایران کاشت دانه سویا راحت تر و با اقلیم این کشور سازگار است و هم اکنون در بیشتر استانهای جنوبی کشور پرورش سویا انجام می شود .

خرید سویا پرک برزیل از بندر امام خمینی با توجه به قیمت دلار و فراوانی  در آن فصل متفاوت است ولی نسبت به ذرت قیمت مقرون به صرفه تری دارد .

مشتریانی که جزو مصرف کنندگان کنجاله سویا هستند می توانند برای خرید سویا پرک برزیل از بندر امام خمینی ، در ساعات اداری با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و سفارش خود را ثبت کنند .