خرید سویا پرک برزیل از بنادر کشور

خرید سویا پرک برزیل از بنادر کشور

با مکانیزه شدن پرورش دام و تامین خوراک حاوی پروتئین ،نیاز به تولید سویا و کنجاله آن رو به افزایش است. سویا پرک برزیل تنها بخشی تامین خوراک دام و طیور است.

سویا در مقایسه با ذرت از پروتئین بیشتری برخوردار است و غالبا به شکل کنجاله برای مصرف دام و طیور استفاده می شود . برزیل علاوه بر ذرت سویا و کنجاله آن را نیز به سایر کشورها ازجمله ایران صادر می کند . امروزه در صنعت غذایی ،ذرت و سویا از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و در گردش اقتصادی نقش مهمی را در کشورها ایجاد می کند .

واردات سویا و کنجاله آن از برزیل با کشتی انجام شده و در بنادر جنوبی وارد می شوند . با توجه به حجم بسیار زیاد واردات خوراک دام از برزیل از حداکثر ظرفیت انبارهای بنادر جنوبی برای دریافت و ذخیره سازی استفاده می شود . در میان بندرهای تجاری ایران ، بندر امام خمینی مهمترین و بزرگترین بندرتجاری در کل کشور است و سالانه بیش از30 میلیون تن ظرفیت پذیرش و ذخیره کالا دارد .

مهمترین کشورهای صادر کننده کنجاله سویا به ایران عبارتند از :

  • برزیل
  • آرژانتین
  • هند

کنجاله سویا با توجه به نوع دستگاه روغن گیری به سه شکل تولید می شود :

  • لوله ای
  • پرک
  • پلت

پس از فرایند روغن گیری از دانه سویا ، کنجاله یا همان تفاله ای بدست می آید که از آن برای مصرف خوراک دام استفاده می شود . در میان انواع کنجاله های سویا ، سویا پرک برزیل بدلیل پودری و راحت بودن استفاده آن بهترین نوع کنجاله برای مصرف طیوراست  .

مشتریان محترمی که از سویا پرک برزیل در کنار سایر جیره های غذایی برای دام و طیور استفاده می کنند می توانند جهت خرید و ثبت سفارش خود با کارشناسان واحد  فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نمایند و راهنمایی های لازم را قبل از خرید نمایند . همچنین مشتریان می توانند  در صورتی که به اخبار این حوزه علاقه مند هستند با عضویت در کانال رسمی کهن ترید در جریان اخبار روز انواع خوراک های دام و طیور قرار بگیرند .