خرید سویا پرک برزیل از بنادر کشور

خرید سویا پرک برزیل از بنادر کشور

علاوه بر ذرت ،کنجاله های سویا نیز جزو کالاهای وارداتی برزیل هستند .مشتریان می توانند برای خرید سویا پرک برزیل از بنادر کشور به شرکت کهن ترید مراجعه فرمایند .

اغلب کالاهای وارداتی از کشور برزیل به بنادر جنوبی وارد می شوند . معمولا این قبیل کالاها از طریق آبهای آزاد و با کشتی ارسال شده و تنها محل دریافت آنها بنادر جنوبی کشور است .

با افزایش حجم واردات خوراک دام ، از نهایت ظرفیت  بندرهای جنوبی استفاده می شود که مهمترین و فعالترین بندر تجاری در واردات و صادرات ، بندر امام خمینی در استان خوزستان است .  واردات خوراک دام در مقایسه با سایر کالاها، سهم زیادی را به خود اختصاص داده و رو به افزایش است .

بندر امام خمینی با امکانات مناسب رفاهی و دریایی ،بازرگانان زیادی را به خود جلب کرده است و موجب شده تا در تموم فصول سال فعالیت تجاری پر رونق بماند. این بندر با ظرفیت بالغ بر 35 میلیون تن ذخیره کالا ، بزرگترین بندر در میان سایر بنادر کشور شناخته شده است .

مرغداری ها بیشترین متقاضی برای خرید سویا پرک برزیل از بنادر کشورهستند و علت آن می تواند راحتی استفاده این نوع کنجاله برای طیور و میزان پروتئین لازم در آن باشد . با توجه به اقلیم ایران ،تولید سویا نسبت به ذرت ، بیشتر انجام می شود و کشاورزان به کاشت سویا راغبتر هستند تا کاشت ذرت . سویا سازگاری بیشتر  و نیاز به آب کمتری نسبت به ذرت دارد . هم اکنون در بیشتر استانهای جنوبی کشور ،کاشت سویا افزایش بیشتری یافته و در صورت مدیریت منابع می توانیم در کاشت سویا به میزان قابل قبولی برسیم .

مشتریان گرامی  می توانند جهت اطلاع از قیمت دقیق خرید سویا پرک برزیل از بنادر کشور و همچنین نحوه ثبت سفارش به صورت کلی یا جزئی ، با کارشناسان مجرب شرکت کهن ترید از طریق صفحه تماس با ما ، تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایند .