انواع سویا مدلل

خرید سویا پرک آرژانتین عمده از بندر امام

خرید سویا پرک آرژانتین عمده از بندر امام

سویا پرک یکی از انواع کنجاله بدست آمده پس از روغن کشی است ،آرژانتین جزو کشور های انبوه تولید سویا و واردات به ایران است . خرید سویا پرک آرژانتین عمده از بندر امام مخاطبین خاص خودش را دارد .

سویا با توجه به طبع گرم و خشکی که دارد معمولا در مناطق گرمسیری شرایط کاشت و برداشت خوبی دارد و در مقایسه با ذرت ، گیاه سازگارتر و آفت کمتری دارد . از این رو بیشتر کشاورزان تمایل به تولید سویا دارند . در ایران نیز بسیاری استان ها کاشت سویا افزایش یافته و تا اندازه زیادی نیاز کشور را تامین می کند .

خرید سویا پرک آرژانتین عمده از بندر امام برای آن دسته از مشتریانی که مصارف صنعتی دارند بسیار مقرون به صرفه است.  سویا پرک به دلیل داشتن شرایط نگهداری آسان معمولا بصورت عمده توسط مرغداران و دامداران تهیه و در انبار ذخیره  می شود و در کنار ذرت می تواند منبع غذایی خوبی باشد ضمن اینکه منبع انرژی و پروتئین بالایی هم دارد .

مشتریان محترمی که قصد خرید سویا پرک آرژانتین عمده از بندر امام را دارند می توانند با مراجعه حضوری یا تلفنی در ساعات ادرای ازکارشناسان فروش مشاوره لازم را دریافت نمایند . جهت برقراری ارتباط می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .