خرید سویا برزیل و آرژانتین

خرید سویا برزیل و آرژانتین

برزیل و آرژانتین مهمترین کشور صادر کننده خوراک دام به ایران در آمریکای جنوبی است . سویا برزیل و آرژانتین با توجه به مرغوبیت آن، مخاطبان زیادی دارد .

سویا برزیل و آرژانتین اغلب در بنادر جنوبی وارد می شوند و با توجه به افزایش مصرف و تقاضا و بالابودن حجم واردات از تمامی ظرفیت های بنادر تجاری برای دریافت و ذخیره آن استفاده می شود .

مهمترین بنادر جنوبی ذخیره کننده سویا و ذرت عبارت است از :

بندر امام خمینی

بندر بوشهر

تامین کنجاله سویا داخلی برای مصرف دام نسبت به ذرت بیشتر است و در استانهای جنوبی کشور تولید سویا و برداشت نسبت به سالهای گذشته افزایش بیشتری داشته است ، ولی با توجه به افزایش مصرف واردات این کنجاله ها همچنان انجام می شود.

شرکت کهن ترید برای تامین نیاز خوراک دام تلاش نموده تا با بهره وری هرچه بیشتر از منابعی مثل هسته خرما و زیتون بتواند این نیاز را تا حدودی تامین نماید و واردات را به حداقل رسانده و صادرات را رونق ببخشد . مشتریان محترم می توانند برای آشنایی بیشتر با تنوع خوراک تکمیلی دام و طیور در کانال تلگرام شرکت عضو شوند و همچنین به صفحه خوراک های تکمیلی در مراجعه نمایند .

مصرف سویا صرفا برای خوراک دام و طیور نیست و این تنها بخشی از کاربرد این دانه مهم است . تنوع فراورده های سویا در صنایع غذایی بسیار متعدد است و این امر در اهمیت و تجاری شدن این دانه بسیار موثر بوده است .

انواع فراورده های سویا عبارت است از :

روغن

شیر سویا

لوبیای سویا و …

مشتریان عزیز می توانند برای خرید سویا برزیل و آرژانتین با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و شرایط و نحوه فروش را پیگیری نمایند . برای کسب اطلاعات دقیق تر کارشناسان مجرب در واحد فروش می توانند راهنمای شما باشند .