خرید سویا برزیل و آرژانتین عمده از بندر امام

خرید سویا برزیل و آرژانتین عمده از بندر امام

خرید سویا از کشورهای دیگر محدود تر از خرید ذرت است . سویا برزیل و آرژانتین عمده  ازطریق کشتی و غالبا در بندر امام وارد می شوند.

دو کشور برزیل و آرژانتین مهمترین کشور وارد کننده ذرت به ایرا ن در آمریکای جنوبی هستند که محصول را با کشتی و از طریق آبهای آزاد به بنادر جنوبی کشور وارد میکنند که بندر امام بیشترین سهم واردات ذرت و سایر محصولات خوراک دام و طیور را به خود اختصاص داده است .

بندر امام خمینی در استان خوزستان ، بیشترین واردات و صادرات کالا را نسبت به سایر بنادر شمالی و جنوبی دارد و به همین دلیل مهمترین و فعال ترین بندر تجاری کشور است . بندر امام خمینی از سال 1307 تا کنون در حال فعالیت بوده  و بزرگترین بندر تجاری کشور محسوب می شود که امکانات مناسب دریایی و رفاهی ، موجب رونق هرچه بیشتر این بندر شده است .

کشورهای وارد کننده  سویا به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

هند

ارتباط دریایی آرژانتین و برزیل در آمریکای جنوبی و هند در آسیای جنوبی هر سه از آبهای آزاد و بنادر جنوبی ایران شکل می گیرد . با توجه حجم واردات خوراک دام به جنوب  کشور ، از ظرفیت بیشتر بنادر از قبیل بندر چابهار استفاده می شود ولی بندر امام حجم بیشتری را شامل می شود .

سویا برزیل و آرژانتین در طی سال با حجم زیادی در بازار ایران عرضه می شود و مصرف کنندگان این محصول می توانند خرید خود را به صورت عمده یا جزئی انجام دهند .

مشتریان محترم جهت خرید سویا برزیل و آرژانتین عمده از بندر امام و اطلاع از نحوه فروش و ثبت سفارش ، با مراجعه به صفحه تماس با ما ، می توانند با کارشناسان مجرب شرکت کهن ترید در تماس باشند و اطلاعات لازم را کسب نمایند .