انواع سویا مدلل

خرید سویا از بندر امام

خرید سویا از بندر امام

اغلب واردات سویا در بندر امام انجام می شود، با مراجعه به شرکت کهن ترید می توانید جهت خرید سویا از بندر امام اقدام و ثبت سفارش انجام دهید .

رویش و منشا تولید سویا ابتدا در آسیا بوده است ، سویا در دسته حبوبات قرار دارند و در میان دانه های روغنی ازروغن کمتری برخوردار است ولی با این حال یکی از کاربردها و فراورده های سویا، تولید روغن سویاست . خرید سویا بندر توسط بسیاری از مشتریان در سراسر استانها انجام می شود که برای استانهای شمالی کشور مدت زمان بیشتری طول می کشد تا به مقصد برسد .

تامین سویای کشورعلاوه بر واردات از سایر کشورها ، درداخل کشور نیز تولید می شود و هم اکنون در استانهای جنوبی افزایش یافته است .

سویا در میان دانه ها غنی ترین منبع پروتئین گیاهی محسوب می شود که اهمیت آن را بیشتر نموده است.از سویا فراورده های فراوانی بدست می آید که کنجاله یکی از آنهاست.

کنجاله تفاله ای است که پس از فرایند روغن گیری از سویا بدست می آید و بهترین خوراک برای دام و طیور محسوب می شود .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای

بیشترین واردات سویا و ذرت در بندر امام انجام می شود ، بندر امام با توجه به ظرفیت بالای ذخیره سازی کالا و امکانات دریایی مناسب، مهمترین و فعال ترین بندر درکل کشور بشمار می رود .

مشتریان محترم که تمایل به خرید سویا بندر را می توانند با مراجعه به شرکت کهن ترید نسبت به تهیه این محصول با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب اقدام نمایند . در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با برقراری تماس با کارشناسان فروش ، اطلاعات مورد نیاز را کسب نموده و سفارش خود را تکمیل نمایید همچنین می توانید در صورت لزوم سفارش خود را به صورت زودبار ثبت نموده و در سریع ترین زمان ممکن محصول را دریافت نمایید .