خرید ذرت برزیل فوری بار

خرید ذرت برزیل فوری بار

مرغداران و دامداران زیادی تمایل به خرید ذرت برزیل فوری بار دارند ، حمل کالا به صورت فوری بار بدون فوت وقت در زودترین زمان ممکن ارسال می شود .

برزیل در آمریکای جنوبی یکی از تولید کنندگان انبوه ذرت و صادر کننده به سایر کشورهای دیگر است . یکی از شرایط مهم تولید ذرت نیاز به آب فراوان و آب و هوای مرطوب است  . برزیل شرایط بسیار مساعدی برای تولید این دانه دارد . ذرت در صنایع غذایی امروز بسیار مهم و با ارزش است و مصارف و فراورده های متعدد آن موجب افرایش مصرف و ارزش آن شده است .

به طور کلی ذرت انواع زیادی دارد که دو نوع آن بسیار پرمصرف در سراسر دنیاست :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

عمده زیاد مصرف کنندگان ذرت ازجمله از نوع دامی ، مرغداران ، دامداران وکارخانه ها هستند . بیشتر مرغداران و دامداران صنعتی ذرت برزیل فوری بار را ترجیح می دهند تا دیربار . ارسال زودبار بسیار سریع تر از دیر بار انجام می شود ولی در صورتی که مشتریان ضرورتی به دریافت سریع نداشته باشند از حمل بار دیربار استفاده می کنند که در کاهش هزینه ها هم موثر است .

واردات ذرت بیشتر در بنادر جنوبی انجام می شود که بندر امام بیشترین حجم واردات و ذخیره کالا را دارد.

کشورهای صادر کننده ذرت به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

رومانی

اکراین

روسیه

ذرت وارداتی از کلیه کشورهای ذکر شده به غیر از روسیه ،در بنادر جنوبی وارد و تخلیه می شوند .

مشتریان محترمی که تمایل به تهیه ذرت برزیل فوری بار را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان واحد فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نموده و اطلاعات کافی را دریافت نمایند . همچنین با عضویت در کانال تلگرام شرکت از اخرین اخبار بروز خوراک دام و طیور بهره مند شوند .